«Металург» vs «Авангард». Текстова трансляція.

Третій день Кубка губернатора відкривається протистоянням Магнітогорська і Омська.

0: 3 0: 3

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО ВІДЕО ТРАНСЛЯЦІЯ

Тепер у команди Боба Хартлі є шанс зіграти у фіналі Кубка губернатора Челябінської області, але для цього Челябінський "Трактор" повинен в основний час перемогти «Салават Юлаєв» з Уфи. Магнітогорци ж зможуть взяти участь лише в матчі за третє місце. Зараз же хокеїсти зіграють серію виставкових буллітів.
60 хв - Матч завершений. Перемогу здобув Омський «Авангард».
59 хв - ГОЛ! Вихід два на нуль на порожні ворота, і Ілля Міхєєв закидає третю шайбу
58 хв - Мозякин кидає від синьої лінії, але шайба знову пройшла мимо воріт. «Металург» намагається розіграти зайвого. 58 хв - Магнітогорський хокеїсти закріпилися в зоні «Авангарду». Залишилося дві хвилини до кінця третього періоду.
57 хв - Олексій Береглазов мав чудову нагоду забити, однак шайба зірвалася з гачка його ключки, Тим часом, «Металург» випустив шостого польового гравця.
57 хв - 4.5 хвилини залишилося до закінчення основного часу матчу, кидок наносив Архип Ніколенко, але був заблокований захисником Омської команди.
55 хв - Гра проходить в рівних складах, «Магнітка» намагається почати атаку, проте Омичи діють активніше навіть в зоні суперника.

53 хв - «Металургу» терміново потрібно забити, проте «Авангард» не дає супернику можливості. Більш того, небезпечний момент не реалізував гравець івано-франківців Михайло Фісенко.
51 хв - «Авангард» в повному складі, магнітогорци не змогли розіграти зайвого.
50 хв - «Металург» всього вдруге за матч грає в більшості. Трійка Мозякин намагається вразити ворота Ігоря Бобкова.
49 хв - Друге видалення в складі «Авангарду». Воротар Ігор Бобков був видалений за затримку часу, але штраф за нього буде відбувати Микита Самохвалов.
48 хв - ГОЛ! Сергій Широков потужним і прицільним кидком в Дольний кут збільшив перевагу івано-франківців. «Металург» грає в повному складі.

48 хв -

31 секунда залишилася до виходу гравця магнітогорци. «Авангард» атакує ворота «Магнітки», але в грі Артем Загідулін.

47 хв - Гравці «Магнітки» залишилися втрьох проти п'ятьох івано-франківців. Головний тренер «Авангарду» Боб Хартлі взяв тайм-аут.
46 хв - Чергове видалення «Металурга». За поштовх суперника на борт що знаходиться на відстані Андрій Чібісов. Магнітогорська хокеїсти грають в меншості.
45 хв - Відмінний шанс для «Авангарду». Олександр Пережогин кидав по воротах, але воротар «Металурга» встиг переміститися.
44 хв - Знову кидок по воротах магнітогорци, на цей раз намагався забити Денис Зернов, однак шайба пішла повз ворота. «Магнітка» спробувала відповісти своєю атакою, але до кидка справа не дійшла.
43 хв - «Авангард» знову створює проблеми біля воріт Загідулін, воротар «Магнітки» виразно один з головних героїв цієї гри.
41 хв - Небезпечний накинув на ворота магнітогорци не увінчався успіхом. 41 хв - Вкидання в центральному колі, почався третій період. «Металург» недовго пограв в меншості, зараз гра проходить в рівних складах.
ПОЧАТОК ТРЕТЬОГО ПЕРІОДУ
Перед початком третього періоду відзначимо, що і другі двадцять хвилин в цілому залишилися за івано-франківців. «Авангард» знову грає швидше «Магнітки», ніж змушує суперника видалятися. Але і «Металург» не просто відбуває номер, команда намагається підтримувати швидкий темп, підсумком стає гра без середньої зони.
КІНЕЦЬ ДРУГОГО ПЕРІОДУ.
40 хв - На останніх секундах періоду «Авангард» зробив кілька кидків, але в який раз на місці воротар «Магнітки».
39 хв - Знову Омські хокеїсти в більшості, на Артем Загідулін справляється з кидками суперників. Почалася остання хвилина другого періоду.
39 хв - Обріз від Метта Еллісона мало не призвів до голу у ворота «Магнітки». За затримку суперника ключкою видалений Микита Бобряшов.
38 хв - Ансель Галімов перекладав шайбу на незручну руку, але Загідулін на місці.
37 хв - Небезпечний вихід 3 в 2 був у гравців «Авангарду», але шайба не потрапила в ворота. Магнітогорци в повному складі.
35 хв - Омські хокеїсти розташувалися в зоні «Магнітки». 8 хвилин вилучень у «Металурга» проти 2 у «Авангарду».
34 хв - Гра знову перемістилася в зону магнітогорци, що призводить до чергового видалення Магнітогорський хокеїстів. Яків Рилов видалений на дві хвилини.

33 хв - Мозякин отримує шайбу на чужій синьої лінії, але втрачає рівновагу, через що у нього не виходить кидок.
32 хв - За рахунок ближньої лавки, івано-франківців вдається швидше змінюватися і краще контролювати шайбу, «Металург» змушений більше часу проводити в своїй зоні.
30 хв - Небезпечний вихід зробили Омські гравці, але кидок не вдався. 29 хв - Микола Кулемін наносив кидок по воротах івано-франківців, але був неточний. Останні хвилин Магнітогорська хокеїсти стали активніше діяти в зоні «Авангарду».
28 хв - Вкидання виграють Омські хокеїсти, після чого відразу слід кидок по воротах.
28 хв - Гра знову проходить в зоні магнітогорци. Артем Загідулін реагує на кидок Максима Чудінова. 27 хв - Метт Еллісон по правому флангу зміщувався в бік Ігоря Бобкова, кидок потрапив прямо у воротаря. 26 хв - Омські хокеїсти в рівних склад закріпилися в зоні магнітогорци. Гравці «Металурга» довгий час нічого не могли зробити.
24 хв - Гра поки що проходить без середньої зони, шайба перебуває то в зоні магнітогорци, то в зоні івано-франківців. 23 хв - Небезпечний рикошет мало не призвів до другого голу в ворота «Магнітки». 22 хв - Сергій Мозякин виходить на рандеву з воротарем івано-франківців, але не влучає у ворота.
21 хв - Омські хокеїсти грали в більшості, але не змогли забити. «Магнітка» в повному складі. 21 хв - Вкидання в центральній зоні сигналізує про початок другого періоду матчу. Нагадаємо, єдину шайбу закинув Микита Півцакін. В цілому, «Авангард» виглядав краще суперника, гравці Омської команди більше навантажували воротаря «Сталеварів» Артема Загідулін.
ПОЧАТОК ДРУГОГО ПЕРІОДУ
За підсумками перших двадцяти хвилин перевага на боці Омської команди. «Авангард» більше часу проводить в чужій зоні, крім того, змушуючи «Магнітки» більше віддалятися.
КІНЕЦЬ ПЕРШОГО ПЕРІОДУ. 20 хв - Почалася остання хвилина періоду. «Авангард» знову в більшості, закріпився в зоні суперника. 19 хв - Ще одне видалення у «Магнітки». За атаку гравця не володіє шайбою знаходиться на відстані Микита Язьков.
18 хв - «Магнітка» входить в зону суперника, але ні до чого небезпечного це не призводить.
17 хв - «Металург» грає в повному складі. 16 хв - до виходу удалённго Калетника залишилося менше хвилини, «Авангард» не створив нічого біля воріт «Магнітки».
15 хв - Видалення у магнітогорци. За небезпечну гру високо піднятою ключкою видалений Владислав Калетник. 15 хв - Після комерційної паузи трохи знизилася швидкість гри, з'явилося більше зупинок. Вкидання в середній зоні
13 хв - «Авангард» в повному складі. 12 хв - «Металургу» не вдається закріпитися в чужій зоні, до виходу п'ятого гравця «Авангарду» залишається зовсім небагато.
11 хв - кидок низом в сторону воріт Омська, Ігор Бобков надійний. 11 хв - Павло Варфоломєєв заробляє видалення для «Металурга». За поштовх суперника на борт що знаходиться на відстані Микита Самохвалов.
10 хв - ГОЛ! Микита Півцакін витримав паузу і відправив шайбу в порожній кут воріт колишньої команди.
9 хв - «Металург» в повному складі, Омичи не реалізували перевагу.
8 хв - Гравці «Авангарду» першу хвилину більшості не випускають «Металург» із зони.
7 хв - За підніжку у «Металурга» знаходиться на відстані Метт Еллісон.
6 хв - «Металург», зусиллями Расмуссена, завдає першого кидок у ворота. Голкіпер івано-франківців надійний.
4 хв - Поки гра проходить без зупинок, «Металург» більше часу проводить в обороні.
3 хв - Дмитро Фісенко завдає кидок у ворота Загідулін, але воротар надійний.
2 хв - Гравці Омської команди наносять кидок, гра проходить в основному в зоні «Металурга».
МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ
Ворота команд захищають: Артем Загідулін у магнітогорци і Ігор Бобков у «Авангарду»

Команди виходять на лід, зараз пролунає гімн Росії, після якого почнеться гра.

Нагадай, обидві команди можуть вийти в фінал турніру, але для цього їм обов'язково потрібно вигравати в основний час, і розраховувати на перемогу «Трактора» в матчі проти «Салават Юлаєв».
Починається перший матч третього дня Кубка губернатора Челябінської області з хокею. Сьогодні в денному матчі грають Магнітогорський «Металург» і Омський «Авангард».