Огляд матчу «Арсенал» - «Ньюкасл»

Мабуть, почнемо розбір вчорашньої гри з звіту про матч. Так би мовити, для тих, хто не бачив, хоча я цим людям не заздрю. Навіть якщо ви подивіться цю гру в записі, такого задоволення від події на футбольному полі ви вже не зможете отримати.

перший тайм

Початок гри був цілком буденним і не віщувало нічого грандіозного. Матч проходив в розміреному темпі і не багатим на небезпечні моменти. Можна лише відзначити, що «Ньюкасл» мав деяку перевагу, яке, в силу інертності відбуваються на полі подій, на табло стадіону ніяк не позначалося.

Перший гол «Арсеналу» став дещо нелогічним. Трапився він на 20-й хвилині завдяки помилці лівого краю оборони сорок. Тео Уолкотт прорвався по флангу і обвідним ударом в стилі легендарного Анрі відправив футбольний снаряд повз Крула (1: 0).

На 37-й хвилині у Уолкотта була ще одна можливість відзначитися, проте Тео замість удару вирішив прокинути м'яч повз воротаря. Той не схибив і парирував випад англійця.

Через 3 хвилини «Ньюкасл» відповів канонірам. Небезпечний удар Тіоте відбив Войцех Щесни. На все тієї ж 40-й хвилині «Арсенал» організував дуже перспективну контратаку, проте передача Уолкотта на Касорлу була перехоплена.

На 43-й хвилині «Ньюкасл» відновив гольове рівновагу. Демба Ба пробив зі штрафного і потрапив в Джека Вілшера, який стояв не в стінці. Від англійця снаряд зрикошетив точно у ворота «Арсеналу». Войцех Щесни, на жаль, не продемонстрував чудеса реакції і не зумів парирувати м'яч (1: 1). На 43-й хвилині «Ньюкасл» відновив гольове рівновагу

У самій кінцівці Демба Ба і зовсім міг вивести сорок вперед, проте удар сенегальця головою був не точний, в результаті чого ми пішли на перерву за рівного рахунку і в не найкращому настрої. Моральну перевагу було явно на боці «Ньюкасла».

другий тайм

другий тайм

Складно сказати, що стало причиною того, що сталося у другому таймі перелому в грі. Так чи інакше, вже в дебюті другої половини зустрічі (на 50-й хвилині) Санті Касорла зробив точну передачу на Алекса Окслейд-Чемберлена, який майстерно вдарив з-під захисника, тим самим заставши зненацька Тіма Крула. Останньому довелося діставати м'яч з правого кута воріт (2: 1).

«Ньюкасл» навіть не думав здавати позиції. На 59-й хвилині Габріель Обертан вміло обіграв Бакарі Санья і прострілив уздовж воріт канонірів. Лоран Косельні незграбно підставив в ногу, після чого м'яч зрикошетив точно на ногу Сільвену Марво, який чергував в гордій самоті на дальній штанзі. Французу залишалося штовхнути м'яч у порожній кут воріт «Арсеналу» і він це зробив, знову відновивши паритет (2: 2).

Проходить ще 5 хвилин, і ми знову виходимо вперед. Джек Вілшер вирішив виправитися за явну помилку, допущену їм в першому таймі, і в силовій манері прорвався до лінії воріт, після чого тонко навісив в район дальньої штанги, де м'яч якимось дивом виніс Фабрісіо Колочіні, однак зреагувала Лукаш Подольські встиг добити футбольний снаряд в ворота «Ньюкасла» (3: 2, 64-а хвилина).

На 69-й хвилині Сільвен Марво, при повному потуранні оборони «Арсеналу», вирізав передачу на Демба Ба. Сенегалець в таких епізоди не промахується, роблячи дубль (3: 3). І все це на «Емірейтс», де, якщо вірити чуткам, йому доведеться виступати вже з січня. Схоже, що трансферні переходи 2013 року обіцяють «Арсеналу» нового забивного нападника. Хоча подальші події на полі дадуть привід заявити про те, що канонірам нові футболісти в лінії атаки не потрібні. На 69-й хвилині Сільвен Марво, при повному потуранні оборони «Арсеналу», вирізав передачу на Демба Ба

На 73-й хвилині Тео Уолкотт знову виводить канонірів вперед. Поки захист «Ньюкасла» перебувала в заціпенінні, Тео встиг розвернутися і чарівно пробити в праву дев'ятку воріт Тіма Крула (4: 3).

У кінцівці матчу виконували соло каноніри. 85-а хвилина і Олів'є Жиру в падінні головою замикає навіс від Тео з правого флангу (5: 3).

На 90-й хвилині Уолкотт пішов від чотирьох захисників «Ньюкасла», впав, піднявся, встав і м'яко перекинув голкіпера «Ньюкасла» (7: 3).