Українець став абсолютним чемпіоном світу з «пляжного бодібілдингу»

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України .

Двічі на найвищу сходинку п'єдесталу світової першості піднімався українець Дмитро Горобець. Спочатку він здобув перемогу у своїй ваговій категорії в дисципліні Men's Physique, а потім його визнали найкращим і в абсолютній першості.

Крім того, українець Володимир Бірук став срібним призером змагань з бодібілдингу серед спортсменів до 100 кг.

"Вітаємо спортсменів з високими досягненнями та бажаємо подальших перемог!" - йдеться в повідомленні.

На сторінці Дмитра Горобця в Facebook вказано, що він працює тренером в мережі фітнес-клубів.

На сторінці Дмитра Горобця в   Facebook   вказано, що він працює тренером в мережі фітнес-клубів

• 2 листопада український гімнаст Олег Верняєв в четвертий раз поспіль виграв турнір пам'яті Артура Гандер, який відбувся в швейцарському Моржі.
  • 29 жовтня українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею юніорського Підсумкового турніру (ITF Junior Masters), який пройшов у Китаї.
  • 26 жовтня українці Павло Коростильов і Олег Омельчук завоювали срібну і бронзову медалі на Кубку світу в Індії.

Довідка. У 2012 році Міжнародна федерація бодібілдингу та фітнесу (IFBB) ввела нову чоловічу номінацію: "пляжний бодібілдинг" (men's physique).

Вона спрямована для чоловіків, які використовують силові тренування, підтримують себе у формі, дотримуються здорову збалансовану дієту, але вважають за краще розвивати менше м'язових обсягів, але все ж мати спортивне і естетичне статура.

Підписуйтесь на # Букви в Telegram і Viber . Найважливіші і свіжі новини - ви дізнаєтеся першими!