Блондинка про футбол. Брестську «Динамо» продинамила надії на гідну гру

Стадіон «Брестський» увечері 13 червня був забитий повністю. Охочих подивитися на боротьбу «Динамо-Брест» зі столичними одноклубниками виявилося дуже багато. Ось і я не змогла залишитися осторонь і просочилася в ряди уболівальників.

Матч почався бадьоренько. Практично на перших хвилинах Нехайчик б'є по воротах мінчан - і ура, «Динамо-Брест» попереду! Як виявилося, рано було радіти. Дуже скоро став помітний один нюанс, який затьмарив весь матч.

Я, як новачок в футбольному справі, не відрізняюся особливими знаннями в правилах гри. Але не потрібно бути експертом, щоб помітити упереджене ставлення судді до однієї з команд. З трибун-то все видно. І вони, трибуни, як раз таки і не стрималися і висловили своє невдоволення. Правда, в некоректній формі.

Фанати брестського клубу явно не оцінили різкість зору і швидкість реакції судді, який раз у раз не помічав прохань господарів про медичну допомогу під час матчу. Зате столичним гостям приділялася належна увага. Це і викликало бурхливі емоції у глядачів, які в своїх речівках «приписали» судді нетрадиційну орієнтацію. І, зізнатися, поведінку вболівальників мене вразило більше, ніж вся гра в цілому.

І, зізнатися, поведінку вболівальників мене вразило більше, ніж вся гра в цілому

Талісман «Динамо-Брест». Фото: Віолетта Гайдамакин

Фан-зона брестського «Динамо» порадувала. Вони намагалися підтримати бойовий дух гравців, кричали, вірили в перемогу своєї команди. Але ... на 44-й хвилині мінчани забили гол - Хващинський зрівняв рахунок в матчі.

Думаю, тренеру «Динамо-Брест» не завадило б приділити більше уваги фізичній підготовці футболістів. Якось мляво вони пересувалися по полю, в порівнянні з ними мінчани здавалися мало не марафонцами.

Перший тайм завершився. Однак свисток судді я не почула. На тлі шуму трибун він звучав, як писк комара. Я зрозуміла, що почався перерву, тільки коли по черзі стали вставати зі своїх місць незадоволені чоловіки.

Зазначу, що деякі глядачі були настільки «захоплені» тим, що відбувається на футбольному полі, що збігали в півнуху через курилку ще в середині тайму. Ось так впливають гри «Динамо» на брестчан. Як співає Кіркоров у своїй гучній пісні, колір настрою - синій. У нашому випадку - біло-синій.

Під час матчу стався ще один інцидент, головною героїнею якого вже опинилася я. Це сталося на початку другого тайму. До мене звернувся сидить поруч чоловік. В ході розмови з'ясувалося, що його звуть Дмитро і зазвичай він купує відразу два місця на секторі: для себе і для своєї сумки. В той день місце його сумки зайняла я ... Ми разом посміялися, і він запросив мене в якості журналіста на захід з нагоди Дня енергії. Зірки зійшлися, нічого скажеш.

Але повернемося до гри. У другому таймі нічого не змінилося. І брестські, і мінські динамівці продовжили драматично падати, суддя все так же ігнорував звернення господарів, вболівальники нудьгували.

Голов в матчі більше не сталося. Зустріч динамівців знову закінчилася нічиєю - 1: 1.

По дорозі додому я для себе вирішила, що найцікавішим учасником «Динамо-Брест» для мене став талісман клубу - величезний плюшевий заєць, з яким, природно, було зроблено фото для особистого архіву. А ще я увірвала автограф Салів Бабаво, півзахисника «Динамо-Брест» з Гани.

А ще я увірвала автограф Салів Бабаво, півзахисника «Динамо-Брест» з Гани

Фото на пам'ять з Салів Бабавом

Гра вуличного оркестру теж була на рівні, особливо сподобалася пародія на ленінградовскіе «ЛаБут». Та й взагалі на території стадіону було багато розваг і для дітей, і для дорослих. Деякі мами навіть говорили, що прийшли сюди з малюками виключно заради дитячого майданчика. Тут клуб «Динамо-Брест» молодець, не причепитися.

А що стосується футболістів брестського «Динамо», то вони продинамили мої надії на гідну гру.

Матеріали по темі:

Фан-сектор. «Якщо прийшла на футбол - давай, гони свою команду до перемоги, а не будь овочем»

У фіналі Кубка переможе «Динамо». Рахунок від 1: 0 до 3: 0 прогнозують брестські вболівальниці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.