"Сині" та "Червоні" виступи перед 30 000 (відео + галерея)

Команди команд Левський і ЦСКА Софія На стадіоні ім. Василя Левського відбулося справжнє дербі майже 30 тисяч глядачів. Дуже драматичне зіткнення Росії 13-й тур з Перша ліга дві команди не змогли перемогти, коли закінчили 2: 2 . Багато бій на полі, чотири голи, і велике шоу на трибунах " синій "і" червоний "прикрашали найбільш відвідуваний матч в рідній еліті цього століття.
Знову Давид Яблонський відкрив рахунок у ворота в матчі на 8-й хвилині, і два швидкі попадання Тьяго Родрігес (12,15) перетворив рахунок, після чого Роман Прохазка (61) сформував фінал 2: 2 , який до останнього сигналу міг бути змінений, оскільки обидва члени прагнули лише перемоги, обміняючись на половину часу.
До зустрічі обидві паломники мали великі перемоги на шляху до Національного стадіону. "Блакитний" пішов з бульвару Тодора Александрова , в той час як "червона" вулиці Івана Асента II .

Сині гравці почали матч сильніше. Першим пострілом у матчі став Василь Панайтов, який погано стріляє в другу хвилину.

Буквально через 180 секунд Левський вже програв. Герой для "червоних" був знову Тьяго, який випустив сильні 25 метрів і забив свій шостий гол за сезон, дивуючи Мітрев, який міг би краще втрутитися в обидва хіти. Тому останній повинен був винести м'яч другий раз зі своїх дверей.
Буквально через 180 секунд Левський вже програв @@@ Цей поворот повернув впевненість колишнього лідера в чемпіонаті, а також шокував гравців синім кольором.
@@@ Розділ B демонструє його хореографія на 27-й хвилині, коли в самому серці аггита розкинувся величезний портрет апостола - Василя Левського . "Сині" шанувальники нагадали, що цього року з Карлово минуло 180 років.
@@@ Чисті позиції були відсутні до кінця першої частини, а штаб обох команд мав претензії до Георгія Кабакова, який повернувся з охороною в тунель .
Друга половина почалася зі зміною складу Россі. Єрусалим Кабраль замінив неприємності тижня Антоніо Вутов , який розчаровує своїми виступами.
@@@ Любителі червоних вони підготували нова хореографія, яка сказала: "Тут будуть наші діти" і величезний плакат з входом на клубний стадіон "Болгарська армія" ".
@@@ Кирило Десподов Манолев зміщується, і після тривалої дії «синього» відбувається рівність. У 61-й хвилині Мілош Цветкович підходить Густаво Кулма , потім по центру, a Роман Прохазка задній промінь вирівнюється тісно, ​​як це було спочатку зараховано через цю кампанію. Крім того, його команда вперше повернула гол після отримання, через ці 13 раундів. Цікаво, що в березні, коли Левський переміг 2: 1, головними бомбардирами блюзу були чехи та словаки . @@@ Розділ B вибухнув , наприклад, зустріч Доводилося зупинятися на дві хвилини, оскільки не було видимості поля після того, як кілька факелів і димів закрилися двері Вітаутаса Черняускас.

ЛЕВСЬКИ - ЦСКА-СОФІЯ 2: 2
1: 0 Яблунець (8)
1: 1 Тьягу (12)
1: 2 Тьягу (15)
2: 2 Procházka (61)