Влада Петербурга не ризикнули прибрати графіті з Черчесова

Графіті із зображенням Станіслава Черчесова, яке з'явилося на одній з підстанцій "Лененерго" в Петербурзі після перемоги російської збірної в матчі з Єгиптом, поки залишиться на своєму місці. Адміністрація Петроградського району повинна була ліквідувати його, проте вирішила з цим почекати. Графіті із зображенням Станіслава Черчесова, яке з'явилося на одній з підстанцій Лененерго в Петербурзі після перемоги російської збірної в матчі з Єгиптом, поки залишиться на своєму місці

"Ми просили продовжити термін виконання приписи (про ліквідацію графіті) на два тижні, тільки що нам узгодили зміну терміну до 1 листопада", - про це "Інтерфаксу" розповіли в прес-службі "Лененерго".

Тому графіті "Ти просто космос, Стас" буде радувати жителів Санкт-Петербурга до листопада.

Раніше Адміністрація Петроградського району повідомила "Лененерго" про те, що зображення повинно бути закрашено. Повідомлялося, що з таким проханням звернувся один з місцевих жителів.

Раніше "Правда.Ру" писала, вперше в історії збірна Росії вийшла в чвертьфінал Чемпіонату Світу. Наші футболісти були точнішими в післяматчевих пенальті і здобули перемогу над командою Іспанії.

В основний час збірні зіграли 1: 1. Перший гол забив захисник російської збірної Сергій Ігнашевич в свої ж ворота, це сталося на 11 хвилині, далі воротами вже не помилився Артем Дзюба. Це сталося через півгодини після першого гола. Додатковий час так і не допомогло виявити найсильнішу команду. Після чого прийшла пора післяматчевих пенальті - 4: 3.

Наступного разу вітчизняні футболісти вийдуть на поле 7 липня Сочі.