Кубок світу з баскетболу 2019 - збірна України обіграла Швецію - останні новини баскетболу

Збірна України з баскетболу впевнено обіграла команду Швеції в четвертому турі відбору на Кубок світу з баскетболу . Поєдинок у Києві завершився блискучою перемогою господарів з рахунком 77:66.

Щоб подивитися відеоогляд матчу, доскрольте нижче.

Матч в столичному Палаці спорту почався для "жовто-синіх" не дуже вдало. Жваві шведи, які напередодні сенсаційно обіграли турецьку збірну, нав'язали нашим баскетболістам свій ритм, повівши в рахунку 5: 0.

Україна нічого не могла зробити з "далекої артилерією", дозволивши супернику забити 5 "трюльник". Лише ближче до кінця десятихвилинки зусиллями Боброва і Джетера вдалося вирівняти гру.

А ось друга чверть стала справжнім бенефісом збірної України. Команда Євгена Мурзіна просто зім'яла суперника, організувавши ривок 11: 0. Наша хлопці швидко рухали м'яч по паркету, щільно захищалися і впевнено грали на підборах, не залишаючи жодних шансів супернику.

Шведи нічого не могли зробити ні під кільцем, де блок-шоти роздавав Артем Пустовий, ні на периметрі, де домінували Гладир з Джетер. Гості виглядали втраченими, не здатними організувати ніякої адекватної атаки, часто закінчуючи її вимушеним триочковим. У підсумку чверть завершилася з розгромом 25: 7, а загальний результат 51:32 зробив вагому заявку на перемогу України в матчі.

Після великої перерви кошмар для шведської збірної продовжився. Українці самовіддано боролися на кожному сантиметрі паркету, змушуючи опонентів втрачати м'яч.

Єдиний мінус при цьому - слабка агресія наших гравців у нападі. В середині десятихвилинки Мурзін взяв тайм-аут, в якому звернув увагу на 0 фолів у суперника і зажадав "серйозно попрацювати" в атаці.

Капітан команди Кравцов успішно реалізував вимога наставника, тероризуючи шведів в їх трисекундній зоні і демонструючи тотальну перевагу в передній лінії. А рахунок 60:44 характерно відображав розстановку сил на паркеті.

У заключній чверті обидві команди догравали. Баскетболісти збірної Швеції триочковими кидками мляво намагалися переламати хід поєдинку, але Україна впевнено контролювала м'яч і перемогу не віддала.

Україна - Швеція - 77:66 (26:25, 25: 7, 9:12, 17:22)

Україна: Джетер (11 + 6 передач), Гладир (11), Конєв (2 + 6 підборів), Бобров (9), Кравцов (10 + 7 підбирань) - старт; Герун (2), Кольченко (2), Лукашов, Липовий (2), Мішула (6), Пустовий (9 + 4 передачі + 2 блок-шота), Зайцев (13)

Швеція: Т. Массамба (13), Борг (10), Чераповіч (12), Линдквист (2), Біргандер (4 + 5 підборів) - старт; В. Гаддефорс (3), Хакансон (9), Челльбом, Ліндстрем (2), Палмблад (8), Спірес (3)

ДИВІТЬСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ УКРАЇНА - ШВЕЦІЯ

Після гри наставник нашої команди Євген Мурзін висловив захоплення своїми баскетболістами і зазначив їх гру в ключовий момент зустрічі.

"Це була дуже складна гра для нас, тому що багато гравців втомилися після матчу з Латвією. У нас не було відпочинку. Думаю, найважливішою виявилася друга чверть, де ми відмінно відіграли в обороні, пропустивши всього 7 очок. У нас була перевага під кільцем. Кравцов, Бобров, Пустовий прекрасно себе проявили. Нашою тактикою було добре відіграти в обороні. Думаю, 35 з 40 хвилин ми грали дуже добре в захисті. Можливо, у мене є питання до команди за останні п'ять хвилин ", - зазначив наставник" жовто-синіх ".

Відзначимо, що після цієї гри українці вийшли в лідери своєї відбіркової групи:

Нагадаємо, в попередньому турі збірна України здобула впевнену перемогу на виїзді над Латвією.

Ти ще не підписаний на наш Telegram ? Швидко тисни!