Фанати влаштували безлади в Брюсселі після вильоту Бельгії з ЧС

Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: АР / Olivier Matthys   Футбольні фанати влаштували безлади в Брюсселі після програшу національної збірної в півфінальному матчі чемпіонату світу, повідомляє сайт   Комсомольської правди

Футбольні фанати влаштували безлади в Брюсселі після програшу національної збірної в півфінальному матчі чемпіонату світу, повідомляє сайт "Комсомольської правди" .

Інцидент стався на площі Міруар в комуні Жет на північному заході столиці, де встановили величезний екран для перегляду матчів мундіалю. Після поразки французької збірної вболівальники почали перевертати столи розташованих поблизу кафе. Потім сталася бійка.

До місця конфлікту прибули 120 співробітників правоохоронних органів, яких фанати почали закидати камінням. Одна співробітниця поліції отримала поранення. Оперативники блокували територію, через що перервали рух трамваїв і закрили дві станції метро.

У першому півфіналі чемпіонату світу французька збірна з рахунком 1: 0 обіграла команду Бельгії . На 51-й хвилині вирішальний гол забив захисник Самуель Юмтіті.

У фіналі французи зустрінуться з переможцем пари Англія - ​​Хорватія. Матч відбудеться 15 липня в Москві на стадіоні "Лужники". Бельгійцям же тепер належить поборотися за третє місце в матчі, який пройде 14 липня.