Футбол. Молодіжний чемпіонат Європи. Збірна Білорусі перемогла команду Греції

В Яніні відбувся матч відбіркового турніру молодіжного (U-21) чемпіонату Європи. Зустрічалися збірні Греції та Білорусі. Гості перемогли - 3: 2. Після поєдинку наставник білоруської дружини Юрій Шуканов сказав: "Провели дуже якісний перший тайм. І оборонялися, і атакували організовано. Забили два логічних голи. Після перерви спрацювала психологія. Стартовий матч, переможний рахунок - хлопці намагалися його втримати. Перевагою володіли греки. Однак ми непогано захищалися - компактно, злагоджено, використовуючи відпрацьовані взаємодії. І, по суті, суперник проти нас використовував навал - діагоналі в напрямку центрфорварда, підбір ... Проте було небезпечно. І взагалі грецька до Анда справила хороше враження ".
ГРЕЦІЯ - БІЛОРУСЬ - 2: 3 (1: 2)
ГРЕЦІЯ: Лампру, Скондрас (к), Потурідіс, Манолас (Анакоглу, 78), Стаму (Велліос, 32), Мітропулос, Влаходімос (Вассілоянніс, 57), Лагос, Іоанну, Фортуніс, Карагуніс.
БІЛОРУСЬ: Щербаков, Поляков, Політевич (к), Бага, Куган, Потоцький (Скитів, 71), Хлібосолов, Кондратьєв, Кендиш, Алексієвич, Кузьменок.
ГОЛИ: 0: 1 - Хлібосолов (13). 0: 2 - Потоцький (18). 1: 2 - Потурідіс (38, з пенальті). 2: 2 - Фортуніс (87). 2: 3 - Хлібосолов (94+, з пенальті).
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Скондрас (29); Куган (56), Поляков (86).
ПІСЛЯ МАТЧУ
Юрій Шуканов, головний тренер збірної Білорусі (U-21):

Провели дуже якісний перший тайм. І оборонялися, і атакували організовано. Забили два логічних голи. Після перерви спрацювала психологія. Стартовий матч, переможний рахунок - хлопці намагалися його втримати. Перевагою володіли греки. Однак ми непогано захищалися - компактно, злагоджено, використовуючи відпрацьовані взаємодії. І, по суті, суперник проти нас використовував навал - діагоналі в напрямку центрфорварда, підбір ... Проте було небезпечно. І взагалі грецька команда справила хороше враження. Вона укомплектована індивідуально сильними гравцями.

ТАБЛИЦЯ ГРУПИ 1: Німеччина - 3 очка (1 матч), Боснія і Герцеговина - 3 (1), Білорусь - 3 (1), Кіпр - 3 (2), Греція - 0 (1), Сан-Марино - 0 (2 ).