На класі. «Локомотив» впевнено переграв у гостях грецький АЕК - 3: 1 і майже забезпечив собі вихід з групи.

1. СПОРТИВНИЙ КЛУБ АБО ГАРНА ДІВЧИНА?
  2. «ЛОКО» розбудив ВСІХ
  3. АЕК брикатися, АЛЕ здав
  4. Група L

«Локомотив» увереннопереіграл на виїзді грецький АЕК - 3: 1. Тепер для того, щоб вийти з групи залишилися в двох матчах «Локо» потрібно буде набрати одне очко.

СПОРТИВНИЙ КЛУБ АБО ГАРНА ДІВЧИНА?

Що б ви взяли з собою на безлюдний острів? Красівуюдевушку, бездротовий інтернет або пару пляшок холодного пива? Бажання у всехразние. А ось греки в 1922 році забрали з собою зі столиці Туреччини, котораятогда носила горде ім'я Константинополь, цілий спортивний клуб.

Тоді цілий народ змушений був залишити Туреччину через загеноціда. І греки, повернувшись на історичну батьківщину, дали своєму спортівномуклубу звичне з давніх пір ім'я АЕК - в перекладі ця абревіатура означаетСпортівний союз Константинополя. Так скромний клуб увічнив історіческоеназваніе древньої столиці - навіть зараз в Греції не визнають слова Стамбул.

До «Локомотиву» у АЕКа особливе ставлення. Навіть в программкецелая сторінка присвячена матчу 1998 року, коли в чвертьфіналі Кубка Кубковгрекі програли москвичам у фантастичній кінцівці. «Локо» тут до сих порбоятся і поважають.

- Ніколи не забуду той матч з «Локомотивом», - рассказиваетізвестний в Греції спортивний оглядач Нікос Забарас. - Тоді ми сигралівнічью в Афінах - 0: 0, а в Москві все йшло до нічиєї 1: 1, і тоді АЕК вперше всвоей історії вийшов би в півфінал Єврокубка. На останній хвилині символ АЕКа, нападник Деміс Ніколаїдіс не влучив у порожні ворота, а на 94 хвилині ІгорьЧугайнов перед самим фінальним свистком забив вирішальний гол. Далі пройшов «Локо», а ми ще довго згадували цей промах Деміса.

Як і передбачалося перед матчем, фанати АЕКа решіліоставіть свою команду без підтримки. Ніхто вже не вірить в те, що клуб вийдетіз групи - за три матчі АЕК очок не набрав. До того ж матч для Афінначінается дуже пізно, о 22.05. Перед поєдинком очікувалося, що фанатів буде, як мінімум сім тисяч, але з першого погляду на трибуни здається, що їх небільше трьох.

«ЛОКО» розбудив ВСІХ

Дуже дивно, що головний тренер «Локомотива» Жозе Коусейру залишає в запасі Дмитра Сичова, виставивши на вістрі атаки Обінну, який на цій позіцііпочті ніколи не грав. А ось головний тренер АЕКа, схоже, здався заздалегідь, випустивши фактично другий склад. Навіть в заявку не потрапили головні звездиклуба: Кафес, Деллас, Ліберопулос заматчем стежать з трибун.

Хорватський півзахисник москвичів Ібрічич вже на дев'ятій хвилині має непоганий момент.Хлесткій удар з метрів двадцяти двухпріходітсярядом з правого штангою. Греки відповідають красивою комбінацією і навіть ударом черезсебя, але це все квіточки. На 14 хвилині Глушаков красивим пасом виводить один один Торбинського, але Дмитро розбазарює гольовий момент, навіть толком несумев вдарити по воротах.

Активно стартувавши, ближче до перерви гравці на полі, здається, починають засипати разом з московськими телеглядачами, які страждають через заувелічівшейся з Європою різниці в часі. Нудне тягучу гру разбавляетудар Шишкіна на 22-й хвилині. Як Арабадзіс витягує цей удар з дальнегоугла, думаю, загадка для нього самого.

В інший час першого тайму забавляє хіба що хорместних божевільних фанатів. Вони співають, не без його участі ні на секунду, і здається, що їхне три тисячі, а тридцять. Страшно уявити, що тут діється, когдастадіон заповнюється вщерть.

«Локо» прокидається в доданий до першої половини встречівремя, секунд за 30 до свистка на перерву. В одній атаці железнодорожнікідважди зобов'язані були відкривати рахунок. Спочатку Ігнатьєв метрів з 15 бив, здавалося, напевно, але захисник, немов справжній хокеїст, кинувся під м'яч. А потомпочті в упор ворота розстрілював Ібрічич - м'яч в якихось сантіметрахразмінулся зі штангою.

АЕК брикатися, АЛЕ здав

П'ятнадцять хвилин перерви йдуть на користь російському клубу.Во другому таймі «Локо» включає свою фірмову швидкість і тут же добіваетсяуспеха. Витончена комбінація Обінна - Глушаков, закінчується ударом в пустиеворота. Глушаков святкує гол кульбітом. Рахунок відкрито і здається, що АЕК сдается.Но хитрий грецький тренер Нікос Костеноглу приберіг для «Локомотива» свій головний джокер. На полі з'являється бразилець Леонардо, який замінює Бернса і поодинці починає вимотувати захист «Локо». На 60-й хвилині онзаставляет Шишкіна сфолити у власному штрафному майданчику! Пенальті і жовта карточказащітніку російського клубу. Сам же Леонардо впевнено реалізуетодіннадцатіметровий - 1: 1. Для «Локомотива» все починається спочатку.

Коусейру тутже випускає Майкона замість Торбинського, але заміна не загострювати атаки «Локо» .Ігра знову викликає зневіру. Залізничники нічого суттєвого не створюють, греки відповідають тим же. І можна було знову вкладатися спати, якби неначуділ перед своїми воротами грецький голкіпер Арабадзіс. Вирішивши обіграти Майкона, він втратив м'яч іпозволіл в падінні катнути його бразильцеві в сторону воріт - 2: 1. Після цього АЕКвсе-таки викидає білий прапор. Ще одна помилка в захисті, Ігнатьєв вдало діє на підборі і метрів з 12 розстрілює ворота суперника. - 3: 1.

Після голу Коусейру на заключні десять хвилин випускає Сичова і Нуров, замість Ігнатьєва і Ібрічіча.Георгій Нуров, між іншим, вперше з'являється в основному составепервой команди.

АЕК (Афіни) - «Локомотив» (Москва) - 1: 3 (0: 0)

Голи: Леонардо (пен), 60 -Глушаков, 50; Майкон, 72; Ігнатьєв, 80

АЕК: Арабадзіс, Хельгасон (Контоес, 46), Манолас, Георгеас, Хосе Карлос, Макос, Лагос, Бернс (Леонардо, 46), Генцоглу, Белек, Сіалмас (Геррейро, 69)

«Локомотив»: Гільєрме, Бурлак, Іліч, Дюріца, Шишкін, Сапатеро, Глушаков, Ібрічич (Нуров, 81), Ігнатьєв (Сичов, 81), Торбінський (Майкон, 61), Обінна

Попередження: Макос, 36- Шишкін, 59