Український акцент: «Шанс-Авто» став чемпіоном Еліт-ліги

Першими в ігровому залі брестського Палацу спорту переможця виявили фіналісти Прем'єр-ліги. «Лагуна» грала з «Савушкіним продуктом». Рахунок був відкритий вже на третій хвилині: Байдук пройшов по центру і точно вдарив по воротах «СП». На сьомій хвилині матчу «лагунні» подвоїли свою перевагу (2: 0). На простріл Шілеева з правого флангу в центрі перед воротами відгукнувся Холод.

Таке невдалий початок практично деморалізував «савушек». Вони довго не могли потрапити в створ воріт суперника, завдаючи удари переважно з-за меж штрафного. Скоротити відставання в рахунку їм вдалося лише на 17-й хвилині. Після прострілу з флангу м'яч у власні ворота зрізав гравець «Лагуни».

Після перерви команди повернулися до звичної гри: «Лагуна» володіла м'ячем, а «Савушкін продукт» намагався проводити швидкі контратаки. Ближче до кінця тайму «Савушка» мали кілька відмінних можливостей зрівняти рахунок. Спочатку Савчук з близької відстані вдарив у ближній кут - воротар відвів загрозу. Потім Якубович та Савчук втекли в контратаку 2 в 1, проте м'яч пролетів повз ворота. Через кілька хвилин Ласий бив головою, але знову страж воріт виявився на місці. Останні хвилини зустрічі обіцяли глядачам напружену боротьбу, але на 38-й хвилині трапився ще один автогол. «Люб'язністю» відповіли «Савушка». Куліна потужно вдарив з-за меж штрафного, а м'яч, влучивши в ногу гравця суперника, дезорієнтував воротаря «СП» і опинився в сітці. Фінальний штурм воріт «Лагуни» призвів до голу у порожні ворота. Таким чином, «Лагуна» після торішнього вильоту в «прем'єрку» повернулася в «еліту» переможцем.

Вирішальний матч Еліт-ліги пройшов без Брестських команд. І Березовський «Верас», і ковельський «Шанс-Авто» до фіналу на спеціально замовлених автобусах привезли значну підтримку.

Старт матчу команди провели не надто активно, побоюючись пропустити швидкий гол. Перший небезпечний момент був створений лише на 6-й хвилині: Коток вдарив п'ятою, але потрапив в штангу воріт українців. Через деякий час вже Шевчук вдарив під поперечину воріт «Шансу-Авто», але голкіпер впорався з загрозою. Лише після цього команда з України організувала свою атаку. Лідер ковельчан Бобильов хльостко вдарив у ближній кут, але голкіпер «ВЕРАС» відбив загрозу. «ВЕРАС» вдалося відкрити рахунок на 15-й хвилині. М'яч досяг мети після потужного удару здалеку у виконанні Демидовича.

Головним героєм другого тайму можна назвати гравця «Шансу-Авто» Бобильова, який записав на свій рахунок два точні удари. На сьомій хвилині другої половини гри Володимир ударом зі штрафного зрівняв рахунок. Після цього команди відійшли до своїх воріт і стали вичікувати помилки суперника.

Все той же Бобильов на 34-й хвилині отримав м'яч на своїй половині поля і, залишивши без роботи по шляху до воріт практично всю команду «ВЕРАС», точно пробив в дальній кут. У команди з Берези ще залишався час, щоб відігратися, і вона пішла ва-банк, замінивши голкіпера п'ятим польовим гравцем. Однак забити не вдалося. «Шанс-Авто» святкував перемогу в своєму першому ж «елітному» сезоні.

«Шанс-Авто» святкував перемогу в своєму першому ж «елітному» сезоні

Після церемонії нагородження кореспондент «БГ» поспілкувався з головними тренерами команд-фіналісток Еліт-ліги. Головком «ВЕРАС» Сергій Дубовський звернув увагу на помилки, які не дозволили виграти його команді:

- Ми очікували, що суперник буде так грати. За першим враженням можу сказати, що один гравець приніс своїй команді перемогу. Не скажу, що ми по грі поступалися в чомусь супернику, але помилилися в двох епізодах, що не дозволило нам виграти. У нас вийшов хороший сезон: змогли вийти зі складної групи і потрапити у фінал. Будемо готуватися до наступного сезону і ставити завдання по мірі їх надходження.

Керівник «Шансу-Авто» Олександр Мороз зазначив, що в фінальному матчі була зроблена ставка на лідерів команди, яка і привела до успіху. На запитання, яку мету будуть ставитися перед командою на наступний сезон, Олександр відповів: «Найвіщі!»

»

ТАБЛО РЕЗУЛЬТАТІВ

Прем'єр-ліга, фінал: «Савушкін продукт» - «Лагуна» 1: 4 (1: 2).

Еліт-ліга, фінал: «Шанс-Авто» - «Верас» 2: 1 (0: 1).

Еліт-ліга, фінал: «Шанс-Авто» - «Верас» 2: 1 (0: 1)

Матеріали по темі:

У Еліт і Прем'єр-лігах стали відомі фіналісти

До фіналів в Еліт-й Прем'єр-лігах залишився один крок

У Еліт і Прем'єр-лігах пройшли чвертьфінальні матчі: в трьох парах переможець визначався в серії пенальті

Влада змінюється: діючий чемпіон Еліт-ліги не зумів впоратися з «Волгою»