Бельгія Англія відео голів матчу за третє місце ЧС-2018

1. У поєдинку за третє місце чемпіонату світу голи Меньє і Азара принесли "бронзу" збірної Бельгії
  2. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
  3. Огляд матчу Бельгія - Англія 2: 0
  4. Орфографічна помилка в тексті:

14 липня 2018, 20:42 Переглядів:

14 липня 2018, 20:42 Переглядів:   У поєдинку за третє місце чемпіонату світу голи Меньє і Азара принесли бронзу збірної Бельгії   Еден Азар поставив крапку в матчі на 82-й хвилині

Еден Азар поставив крапку в матчі на 82-й хвилині. Фото AFP.

Збірна Бельгії перемогла Англію в матчі за третє місце на чемпіонаті світу 2018 з футболу, вперше в історії завоював бронзові медалі мундіалю. Зустріч пройшла в суботу в Санкт-Петербурзі і завершилася з рахунком 2: 0 на користь бельгійців. У складі переможців м'ячі забили Томас Меньє (4-я хвилина) і Еден Азар (82).

Красива атака збірної Бельгії, що не завершилася голом:

Відео: гол Едена Азара на 82-й хвилині матчу Бельгія - Англія

До цього найкращим результатом збірної Бельгії на чемпіонатах світу було четверте місце в 1986 році.

Збірна Англії на чемпіонаті світу в Росії зайняла четверте місце, і цей виступ для команди стало одним з кращих в історії. Раніше англійці були четвертими в 1990 році, а їх найкращим результатом є перемога на турнірі в 1966 році.

Відзначимо, що в фіналі чемпіонату світу в неділю зіграють збірні Франції та Хорватії. Поєдинок розпочнеться о 18:00 за київським часом, онлайн з фото і хронікою гри - на segodnya.ua.

Огляд матчу Бельгія - Англія 2: 0

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць - до 15 липня. Повний розклад і результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Як" Червоні дияволи "завоювали медалі ЧС-2018: огляд матчу Бельгія - Англія 2: 0". інші Новини дивіться в блоці "Останні новини"