Безгольову серія Роналду, дебют Черишева за «Валенсію» і старт чемпіонату Німеччини: підсумки футбольних вихідних в Європі

1. Осічка «Манчестер Сіті» і перша перемога «Арсеналу» без Венгера
  2. Перемоги «Реала» і «Барселони», дебют Черишева за «Валенсію»
  3. Переможний старт «Баварії» і розгром від «Боруссії»
  4. Безгольову серія Роналду і трилер в Неаполі
  5. Чергова перемога ПСЖ і перша поразка «Монако»

«Манчестер Сіті» сенсаційно втратив очки в матчі з «Вулверхемптоном», а «Арсенал» вперше в XXI столітті здобув перемогу в чемпіонаті Англії не під керівництвом Арсена Венгера. Російський півзахисник Денис Черишев дебютував у складі «Валенсії», Кріштіану Роналду знову не зміг відкрити рахунок своїм голам за «Ювентус». Тим часом «Баварія» і дортмундська «Боруссія» успішно почали свій виступ в новому сезоні Бундесліги.

Осічка «Манчестер Сіті» і перша перемога «Арсеналу» без Венгера

Третій тур Англійської прем'єр-ліги почався з сенсаційної осічки «Манчестер Сіті». Чинний чемпіон приїхав в гості до «Вулверхемптону», але всупереч підходам зміг заробити лише одне очко . У першому таймі підопічні Хосепа Гвардіоли виглядали впевненіше, а форвард Серхіо Агуеро був ближче всіх до того, щоб відкрити рахунок, але м'яч після його удару влучив у штангу. Але вже на початку другої 45-хвилинки «вовки» вийшли вперед. Після передачі у виконанні Жоау Моутінью відзначився Війі Болі. Правда, зробив це уродженець Франції з порушенням правил: захисник вистрибнув рибкою, але пробив не головою, а рукою.

У час, що залишився «городян» вистачило лише на те, щоб зрівняти рахунок. Ілкай Гюндоган майстерно виконав штрафний удар, а Емерік Ляпорт потужним ударом головою прошив сітку воріт. Причому на 95-й хвилині зустрічі «Манчестер Сіті» міг вирвати перемогу, але удар Агуеро потрапив в поперечину. Таким чином, діючий чемпіон країни вперше в нинішньому сезоні втратив очки і поступився першим рядком у турнірній таблиці.

Помилкою «Манчестер Сіті» не забули скористатися найближчі конкуренти. «Ліверпуль» не без проблем обіграв непоступливий «Брайтон енд Хоув Альбіон», який в минулому турі сенсаційно переміг над «Манчестер Юнайтед». Автором голу став лідер колективу Мохаммед Салах, а в результативній атаці також взяли участь його партнери по лінії нападу - Садіо Мане і Роберто Фірміно. Колектив Юргена Клоппа продовжив переможну серію і вийшов на першу сходинку в табелі про ранги.

Також по темі

«Манчестер Сіті» сенсаційно втратив очки в матчі з «Вулверхемптоном», а «Арсенал» вперше в XXI столітті здобув перемогу в чемпіонаті Англії не під керівництвом Арсена Венгера Лондонське дербі, травмонебезпечний дебют Роналду і рекорд Мессі: підсумки футбольних вихідних в Європі

В Англії відбулося лондонське дербі «Челсі» - «Арсенал», перемогу в принциповому протистоянні здобули сині. Кріштіану Роналду...

Рівну кількість очок з чинним фіналістом Ліги чемпіонів має «Челсі». Підопічні Мауріціо Сарри приїхали до «Ньюкаслу» на «Сейнт Джеймс Парк» і насилу добилися бажаного. Причому всі голи в матчі припали на період з 76-ї по 87-у хвилину. Поклав початок феєрії точний удар з точки у виконанні Едена Азара, а потім на авансцену вийшов Деандре Йедлін. Спочатку передача американця латвійського походження дозволила «сорокам» зрівняти рахунок в матчі, а після м'яч від його ноги зрикошетив у власні ворота. Підсумок - чергова перемога лондонців з рахунком 1: 2.

Несподівано для всіх до лідерського дуету приєднався «Уотфорд». У стартових турах підопічні екс-тренера казанського «Рубіна» Хаві Грасиі розправилися з «Брайтоном» і «Бернлі», а потім завдали поразки «Кристал Пелас». На голи Роберто Перейри і Хосе Холебас колектив Роя Ходжсона відповів лише влучним ударом Вільфріда заа.

У той же час свою першу перемогу в чемпіонаті Англії здобув «Арсенал». Лондонці вкрай невдало почали перший в XXI столітті сезон не під керівництвом Арсена Венгера і лише в третьому турі змогли набрати заповітні три очки. Причому поєдинок з «Вест Хемом» почався для них не кращим чином. Вже на 25-й хвилині Марко Арнаутович відмінним ударом з-за меж штрафного змусив капітулювати Петера Чеха. Але після «каноніри» відповіли трьома м'ячами. По разу відзначилися Начо Монреаль і Денні Уелбек, а Ісса Діоп вразив власні ворота.

Перемоги «Реала» і «Барселони», дебют Черишева за «Валенсію»

В Іспанії свою другу перемогу в Прімері здобула «Барселона». Чинний чемпіон відправився з Вальядолід, де був змушений боротися не тільки з місцевим клубом, але і з жахливим станом поля на стадіоні «Хосе Соррилья» . По ходу зустрічі газон буквально розлітався на шматки, що заважало каталонцям демонструвати звичний високоінтелектуальний футбол з великою кількістю технічних дій. У підсумку результат матчу вирішив один-єдиний гол: Луїс Суарес виконав дальню передачу, Серджіо Роберто зробив знижку на Усмана Дембеле, який точним ударом спрямував м'яч у кут воріт суперників.

Причому в кінцівці матчу «Вальядолід» міг вирвати нічию - затяжна атака господарів завершилася гарматним ударом головою у виконанні Кеко. Однак після використання системи Відеодопомога арбітром (VAR) взяття воріт було скасовано.

«Реал» же відправився в Каталонію, де розгромив «Жірону». Причому для підопічних Хулена Хулен Лопетегі зустріч почалася досить невдало: вже на 16-й хвилині Борха Гарсія потужним ударом розпечатав ворота Кейлор Наваса. Однак після королівський клуб забив чотири м'ячі поспіль, причому два з них стали результатом точно виконаних 11-метрових за порушення правил проти Марко Асенсио - відзначилися Серхіо Рамос і Карім Бензема. Згодом француз оформив дубль, а прикрасою зустрічі став гол у виконанні Гарета Бейла, який на крейсерській швидкості влетів у штрафну опонентів і відправив м'яч у сітку.

Тим часом вперше радість перемоги пізнав «Атлетіко». Після нічиєї з «Валенсією» підопічні Дієго Сімеоне насилу обіграли «Райо Вальєкано». При цьому записної аутсайдер завершив поєдинок з дворазовим перевагою за кількістю ударів (12: 6), однак удача була на боці мадридців. Перемогу для своєї команди виборов Антуан Грізманн, з лінії воротарського переправив м'яч в сітку. Примітно, що перед початком зустрічі форвард в компанії партнерів по збірній Франції Лукаса Ернандеса і Тома Лемара презентував зібралася на «Ванда Метрополітан» публіці заповітний Кубок світу.

А ось сама «Валенсія» поки не змогла встати на переможні рейки. «Кажани» вирушили в гості до «Еспаньйолу», але поступилися з рахунком 0: 2. По голу на свій рахунок записали Естебан Гранеро і Борха Іглесіас. Однак для російських уболівальників цей матч важливий як дебют Дениса Черишева. Півзахисник з'явився на полі на 64-й хвилині зустрічі, замінивши данця Даніеля Васса. Але запам'ятатися результативними діями йому, на жаль, не вдалося.

Переможний старт «Баварії» і розгром від «Боруссії»

Останнім з п'ятірки топ-чемпіонатів Європи стартувала першість Німеччини. У матчі відкриття зустрічалися чинний чемпіон «Баварія» і бронзовий призер «Хоффенхайм». Мюнхенці відкрили рахунок зусиллями Томаса Мюллера, але розвинути перевагу не змогли, а другий тайм і зовсім почався для них від удару. Нападник гостей Адам Салай на замаху прибрав досвідченого Жерома Боатенга і відправив снаряд у кут воріт Мануеля Нойєра, відновивши статус-кво. Але в кінцівці підопічні Ніко Ковача все ж змогли добитися перемоги. Спочатку Роберт Левандовскі реалізував пенальті за фол проти Франка Рібері, а підсумковий рахунок встановив Ар'єн Роббен, вколотив м'яч у сітку після красивої комбінації. Примітно, що гостям не допоміг навіть перманентний макіяж, який перед матчем зробив їх головний тренер Юліан Нагельсман.

З поразки новий сезон розпочали срібний призер минулого турніру «Шальке 04» і п'ята команда першості «Байєр». Після видалення Матії Настасіча гельзенкірхенці були змушені вдесятьох догравати матч з «Вольфсбургом» і в підсумку поступилися з рахунком 1: 2. Причому переможний м'яч їхні опоненти забили лише на 94-й хвилині поєдинку. У свою чергу, футболісти з «Леверкузена» виявилися слабкішими менхенгладбахської «Боруссії», не зумівши ні разу відповісти на взяття воріт у виконанні Йонаса Хофмана та Фабіана Джонсона.

У центральному матчі туру «Боруссія» з Дортмунда на своєму полі не залишила каменя на камені від «РБ Лейпцига». Гості відкрили рахунок вже на 30-й секунді зустрічі. Жан-Кевін Огустен отримав знижку від Юссуфа Поульсена, скористався нерозторопністю суперників і вразив ворота. Однак після «джмелі» чотири рази змусили капітулювати Петера Гулачі. По разу відзначилися Махмуд Дауд, Марко Ройс і екс-півзахисник «Зеніту» Аксель Вітсель, а компанію авторам автоголів склав Марсель Забітцер.

Безгольову серія Роналду і трилер в Неаполі

Багатим на цікаві протистояння став і другий тур італійської Серії А. Так, в Турині «Ювентус» приймав «Лаціо» і здобув упевнену перемогу з рахунком 2: 0. Причому перший гол вийшов на диво: Миралем П'янич підкараулив відскок і з-за меж штрафного прошив сітку воріт Томаса Стракоша. А на 75-й хвилині чудовий шанс забити свій перший м'яч у складі нового клубу мав Кріштіану Роналду. Жоау Канселье прострілив по лінії воротарського, але португалець оступився і не зміг переправити снаряд у неприкритий кут. На щастя «старої синьйори», в потрібному місці опинився Маріо Манджукич, який завершив розпочате точним ударом.

Не відстає від «Ювентуса» і його головний конкурент в минулому сезоні. «Наполі» також проводив матч вдома і здобув важку вольову перемогу над «Міланом». До 49-й хвилині колектив Карло Анчелотті поступався з відставанням в два м'ячі, але зумів не тільки вирівняти становище, а й вирвати три очки. Рахунок блискучим ударом з льоту відкрив Джакомо Бонавентура, а Давида Калабрія подвоїв перевагу «россонері». Однак після оборона гостей почала допускати одну грубу помилку за іншою. Зусиллями оформив дубль Петра Зелінський неаполітанці зрівняли рахунок, а за десять хвилин до фінального свистка Дріс Мертенс направив м'яч в порожні ворота супротивника.

У нинішньому сезоні «Інтер» поки не може здобути свою першу перемогу. У матчі другого туру нерадзуррі зустрічалися з «Торіно» і вже до 32-й хвилині вели з рахунком 2: 0 - відзначилися Іван Перішич і Стефан де Врей. Але в час, що залишився підопічні Лучано Спаллетті двічі дозволили Андреа Белотті і Суаліхо Мейте по разу вразити власні ворота і завершили поєдинок внічию. Причому на полі так і не з'явився придбаний у «Роми» Раджа Наїнгголан, який спостерігав за тим, що відбувається з лави запасних.

Найрезультативніший матч туру пройшов у Флоренції, де місцева «Фіорентина» і «К'єво» на двох забили сім м'ячів. Причому шість з них залишилися за авторством господарів: дублем відзначився Марко Бенассі, по разу відзначилися Нікола Міленкович, Жерсон, Федеріко К'єза і Джованні Симеона. Підопічні Лоренцо Д'Анна змогли відповісти лише точним ударом Ненада Томовіч. Причому для «фіалок» цей матч став дебютним у нинішньому розіграші Серії А. Як і у випадку з «Міланом», їх зустріч першого туру була перенесена через катастрофу моста в Генуї.

Чергова перемога ПСЖ і перша поразка «Монако»

У Франції свою третю перемогу поспіль здобув чинний чемпіон «Парі Сен-Жермен». На цей раз підопічні Томаса Тухель розібралися зі скромним «Анже», відправивши в його ворота три м'ячі. По разу відзначився кожен з тріо форвардів - Едінсон Кавані, Неймар і Кілліан Мбаппе. Причому кожен з них міг відзначитися мінімум дублем, якби не зайва марнотратство. Їх суперники змогли відповісти лише голом з 11-метрової позначки у виконанні Тома манганіт. Примітно, що легендарний голкіпер Джанлуїджі Буффон спостерігав за ходом поєдинку з лави запасних, а місце у воротах зайняв Альфонс Ареола. Причому, за словами наставника, 25-річний воротар також вийде в основі в грі з «Німом» в рамках четвертого туру.

«Грати було неможливо»: «Барселона» подасть скаргу в Ла Лігу через стан поля в Вальядоліді

Поганий стан газону на стадіоні «Вальядоліда», який проводив домашній матч іспанської Прімери з "Барселоною", обурило команду ...

На чолі таблиці пару парижанам несподівано склав «Діжон». У перших двох матчах підопічні Олів'є Далль'Ольо залишили без роботи «Монпельє» і «Нант», а на цей раз розгромили «Ніццу». За відсутності Маріо Балотеллі «орлята» не змогли жодного разу вразити ворота суперника. Підсумок - 4: 0 і дубль у виконанні Абдулайе Жюль Кейта.

У трійці лідерів розташовується «Лілль». У нинішній першості команда ще не зазнала жодної поразки, а в останньому турі крупно обіграла «Генгам». До 73-й хвилині підопічні Крістофа Галт тричі відправили м'яч у сітку воріт Карла-Юхана Йонссон, а вісім хвилин потому становище гостей ще сильніше ускладнило видалення Крістофа Кербри. Це допомогло господарям спокійно довести матч до перемоги і набрати сім очок в чемпіонаті.

Протягом двох зустрічей не може порадувати своїх уболівальників «Монако». Монегаски, які втратили через травми Олександра Головіна, Даніель Субашич і Стевана Йоветіча, втратили очки в попередньому турі, а в нинішньому і зовсім поступилися «Бордо». На два м'ячі Франуса Усмана вони змогли відповісти лише точним ударом П'єтро Пеллегрен. На даний момент вони мають в своєму активі чотири бали і займають лише дев'ятий рядок у турнірній таблиці Ліги 1.