Ліга чемпіонів: «Баварія» громить «Арсенал», а «Реал» - «Наполі»

Свої перші матчі ⅛ фіналу Ліги чемпіонів провели ще чотири клуби. На «Альянц Арені» «Баварія» розгромила «Арсенал», а на «Сантьяго Бернабеу» «Реал» здобув упевнену перемогу в матчі проти «Наполі». Детальніше про підсумки цих зустрічей - в нашому огляді.

Перші матчі ⅛ фіналу Ліги чемпіонів вийшли неймовірно видовищними і багатими на голи. Вчора «ПСЖ» розгромив «Барсу», «Реал Мадрид» - «Наполі», а «Баварія» знову забила «Арсеналу» п'ять м'ячів.

«Реал Мадрид» 3 - 1 «Наполі»
Лоренцо Інсіньє 8 '
Бензема 19 '
Кроос 49 '
Каземіро 54 '

Свої перші матчі ⅛ фіналу Ліги чемпіонів провели ще чотири клуби

Атмосфера на стадіоні «Сантьяго Бернабеу» до початку матчу.

Свисток пролунав, і «вершкові» відразу ж створили гольовий момент біля воріт неаполітанців. Бензема пробив у ворота, але Рейну був надійний.

На восьмій хвилині Лоренцо Інсіньє відкриває рахунок елегантним удару з-за меж штрафного. Кейлор Навас, голкіпер «вершкових», трохи не дотягнувся до м'яча - 0: 1.

«Реал» тут же побіг відіграватися, але футболісти Наполі були надійні в обороне.Но на 19-й хвилині матчу нападник «Реала» Карім Бензема зрівняв рахунок ударом головою. Дані Карвахаль, обробивши м'яч, навісив у штрафний майданчик, де француз був тут як тут.

Карім Бензема зрівнює рахунок на 19 хвилині.

Футболісти «Реала» з усіх сил намагалися забити і вийти вперед. І на 28-й хвилині такий шанс був у Кріштіану Роналду, однак він його втратив. Лука Модріч віддав загострює пас, але португалець пробив вище воріт.

У кінцівці першого тайму господарі реалізували блискавичну контратаку. Карвахаль віддав пас Роналду на правому фланзі, той витончено вирізав на лінію штрафного на Бензема, який не зміг влучити по воротах з забійної позиції.

На початку другого тайму на 48-й хвилині Тоні Кроос, хавбек «вершкових», забиває гол точним ударом в нижній кут воріт. Гольовий пас в скарбничці Роналду, який обвів захисника і увійшов до штрафного майданчика.

Тоні Кроос забиває свій перший гол за «Реал» в Лізі чемпіонів.

На 54-й хвилині опорний півзахисник «Реала» Каземіро забиває красивий гол. Потужним ударом з літа бразилець відправив м'яч у дальній кут воріт.

Каземіро забиває витончений гол з льоту на 54-й хвилині.

Дріс Мертенс двічі за трімінути упустив шанс скоротити відрив у рахунку. Але бельгійця не вистачає точності в ударах.

На 81 хвилині нападник «Наполі» Хосе Кальєхон відправив м'яч у сітку воріт Кейлор Наваса. Але лайнсмен зафіксував офсайд.

Суддя дає фінальний свисток, рахунок на табло 3: 1.

До цього матчу була прикута особлива увага. Квитки на нього розкупили в перші ж дні продажів. Всього на матчі були присутні близько 10 тисяч фанатів неаполітанців і 70 тисяч уболівальників «Реала».

Єдиний раз ці команди зустрічалися 30 років тому в рамках Кубка європейських чемпіонів . Тоді «вершкові» здобули перемогу на стадіоні «Сантьяго Бернабеу», а в Неаполі зіграли внічию.

Підтримати «Наполі» в Мадрид прибув і легендарний екс-футболіст цієї команди - аргентинець Дієго Марадона. Він оселився в одному готелі з командою і на стадіоні був присутній у віп-ложі.

Матч-відповідь цього розіграшу Ліги чемпіонів між «Реалом» і «Наполі» відбудеться 7 березня в італійському Неаполі.

«Баварія» 5 - 1 «Арсенал»
Роббен 11 '
Санчес 30 '
Левандовскі 53 '
Алькантара 56 '63'
Мюллер 88 '

«Баварія» 5 - 1 «Арсенал»   Роббен 11 '   Санчес 30 '   Левандовскі 53 '   Алькантара 56 '63'   Мюллер 88 '

Арьєн Роббен змістився в центр з флангу і забив гол.

Зі стартовим свистком «Баварія» понеслася в атаку. Футболісти мюнхенського клубу з перших хвилин намагалися створити небезпечний момент у штрафному суперника.

Активний пресинг футболістів «Баварії» призвів до голу вже на одинадцятій хвилині матчу. Арьєн Роббен змістився в центр з флангу і забив гол з-за меж штрафного прямо у дальню дев'ятку. У воротаря не було шансів - 1: 0.

У спробі відігратися, «Арсенал» тут же побіг на половину поля суперника, Алексіс Санчес змусив Хуммельс порушити правила проти себе і свого домігся - суддя призначив небезпечний штрафний. Але він ні до чого не привів.

Алексіс Санчес зіграв на добивання.

Але «Арсенал» не зупинявся, і змусив баварців зробити ще одну помилку. На цей раз в штрафному майданчику, і на цей раз суддя призначив уже пенальті. На 30-й хвилині Алексіс Санчес підійшов до 11-метрової позначки, але промахнувся. Однак це його не зупинило, він зіграв на добивання і все-таки зумів переправити м'яч у сітку воріт Мануеля Нойєра - 1: 1.

Дуже брудно грали футболісти обох клубів. Хтось раз у раз опинявся на газоні і корчився від болю. У кінцівці матчу команди обмінялися небезпечними моментами. Левандовскі і Хуммельс старанно намагалися вивести «Баварію» вперед. Але нічого не вийшло і на перерву команди пішли з нічиєю.

Після перерви «Баварія» була сповнена рішучості забити і вийти вперед. На 53-й хвилині футболісти мюнхенського клубу відбили атаку «Арсеналу» на свої ворота і розвинули блискавичну контратаку. Роберт Левандовскі все-таки вивів «Баварію» вперед - 2: 1.

Томас Мюллер спостерігає за матчем з лави запасних.

Три хвилини потому Левандовскі віддав гольову передачу Алькантарі, який без проблем переграв Віспини - 3: 1, господарі впевнено заволоділи перевагою.

Герої сьогоднішнього матчу - Арьєн Роббен і Тьяго Алькантара.

Через сім хвилин Алькантара оформив дубль. За межами штрафного м'яч дістався іспанцеві і він був точний, Оспіна не зміг врятувати команду.

Футболісти лондонського клубу намагалися поліпшити своє становище, як-то виправити ситуацію і забити, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт «Баварії». Але всі вони виглядали непереконливо.

В самому кінці матчу, на 88-й хвилині п'ятий гол у цій зустрічі забив Томас Мюллер. В останній раз, коли два цих клубу зустрічалися в Мюнхені, «Баварія» виграла саме з таким рахунком - 5: 1. Фінальний свисток і команди йдуть з поля, в Лондон «Баварія» поїде з п'ятьма голами в скарбничці.

Загальна статистика зустрічей двох клубів на стороні «Баварії» - п'ять перемог проти трьох у «Арсеналу», ще двічі команди зіграли внічию.

В стадії плей-офф німці завжди показували дуже переконливу гру. Більше ніж «Баварія» матчів ⅛ фіналу Ліги чемпіонів (9) вигравала тільки «Барселона» (10).

Матч-відповідь «Арсенал» і «Баварія» зіграють 8 березня на стадіоні «Емірейтс».

Співавтор: Айдар Айбек