Зеніт - Ліверпуль 14 лютого: огляд матчу, рахунок, голи, дивитися відео

1. Петербурзький "Зеніт" обіграв англійський "Ліверпуль" в першому матчі 1/16 Ліги...

Петербурзький "Зеніт" обіграв англійський "Ліверпуль" в першому матчі 1/16 Ліги Європи з рахунком 2: 0. Матч-відповідь "Зеніт" - "Ліверпуль" відбудеться 21 лютого на стадіоні "Енфілд" в Ліверпулі. Огляд матчу, рахунок, голи, дивитися відео - в матеріалі Dp.ru.

огляд матчу Зеніт - Ліверпуль

Зеніт-Ліверпуль: перший тайм

Головний тренер "Зеніту" Лучано Спаллетті виставив проти "Ліверпуля" недавно купленого захисника Луїша Нету. Він зайняв місце в центрі зенітовской оборони. В іншому склади команд були звичними.

Гра почалася з місця в кар'єр. Першими атакували петербурзькі футболісти, правда Кержаков лише заробив кутовий. через мить Халк передав на Кержакова, і футболіст пробив з вигідної позиції. Стадіон завмер, але "Ліверпуль" врятував Рейну.

В атаці у відповідь англійці отримав можливість вирватися вперед, але "Зеніту" пощастило - м'яч пролетів в декількох сантиметрах від штанги. Ще через кілька хвилин іспанському воротареві довелося знову рятувати ворота, Халк зробив відмінну передачу.

На початку зустрічі петербуржці пильно спостерігали за кожним рухом головної зірки "Ліверпуля" Луїса Суареса, побоюючись від нього сюрпризів. Проте, Суарес поліпшив пару моментів, правда, голів за ними не послідувало.

Зеніт - Ліверпуль: рахунок після першого тайму

Перший тайм закінчився з рахунком 0: 0. Спроби Халка і Кержакова відкрити рахунок не увінчалися успіхом.

Зеніт-Ліверпуль: другий тайм

Другий тайм почався також динамічно. На цей раз перший небезпечний момент виник біля воріт Малафєєва. Глен Джонсон провів м'яч майже через все поле, обійшов Ломбертса, зенітовского ворота врятувала тільки реакція Малафєєва.

На перших хвилинах другого тайму атаки петербуржців були невдалі. Футболісти робили помилки в передачі, підводила і неузгодженість дій. Очевидно, Спаллетті спробував зміцнити цент поля, і в гру замість Данні включився Семак.

На 60-й хвилині англійці втекли в швидку контратаку і Суарес відправив м'яч у правий кут воріт. Малафєєв дивився м'ячу слідом, але він пройшов поруч зі штангою. Здавалося атакам "Зеніту" прийшов кінець, але тут свою лепту вніс Денисов . Він поборовся в центрі, відібрав м'яч і спасував на Халка, який чудовим ударом відкрив рахунок у матчі.

Через пару хвилин спрацювала заміна Спаллетті. Анюков з лівого краю віддав пас в штрафну, Кержаков поборовся із захисником, передав м'яч Семак . Той майже в упор розстріляв Рейну.

Два забиті голи вплинули на гру "Зеніта". Петербуржці придбали впевненість, в той час як "Ліверпуль" здувся. Малафєєв отримав час перевести подих. Англійці кинулися в атаку, а у "Зеніта" з'явилися моменти біля воріт Рейни.

Спаллетті замість Кержакова випустив на поле Віктора Файзулін. До кінця матч зенітовци вели гру і не підпускали англійців до воріт Малафєєва. На останніх секундах зустрічі Файзулін спробував добити "Ліверпуль", але Рейну дістав м'яч.

Зеніт - Ліверпуль: рахунок після другого тайму

Другий тайм завершився з рахунком 2: 0 на користь господарів поля. Голи в матчі "Зеніт" - "Ліверпуль" забили Халк і Семак.

Підсумок - матч Зеніт-Ліверпуль завершився з рахунком 2: 0. Букмекери, який віддавали хоч і невелике, але перевагу англійцям, помилилися.

Матч-відповідь "Ліверпуль" - "Зеніт" відбудеться 21 лютого на стадіоні "Енфілд" в Ліверпулі.