Зеніт - Урал 19 серпня 2018 пряма онлайн трансляція матчу розпочнеться о 19:00 (мск) - Росія, Прем'єр-Ліга 2018/2019, 4 тур на Soccer.ru

90 + 5 ' "Зеніт" продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю після чотирьох зіграних матчів, команда Семака набрала максимум очок. "Урал" сьогодні проявив характер і спробував врятувати гру, при цьому відкрив вільні зони ззаду, цим скористалися синьо-біло-блакитні. Свято футболу вдався, вболівальники побачили багато забитих голів. Пітерці набирають солідні обороти і стає цікаво, хто в РПЛ зможе зупинити Семака? Пряму текстову онлайн трансляцію матчу для вас провів Старчеус Сергій, до нових зустрічей на https://www.soccer.ru ! 90 + 4 'Звучить фінальний свисток, який сигналізує про закінчення зустрічі! 90 + 3 '

"Урал" зовсім кинув грати після третього пропущеного м'яча, суддя вже поглядає на годинник.

90 + 2 '

Роберт Мак міг віддавати пас на партнера і вирішувати епізод, але пробив сам і влучив у захисника!

90 + 1 '

Дріуссі міг робити хет-трик, пробивав із забійної позиції в дальній кут, м'яч просвистів над поперечиною!

90 '

По грі "Урал" сьогодні не заслуговував поразки з великим рахунком, команда хотіла відігратися і стала розкриватися, цим і скористався "Зеніт".

89 '

Леандро Паредес практично без розбігу закрутив м'яч точно у верхній кут воріт, воротар трохи не дотягнувся!

88 ' 88 '   87 '   86 ' 87 ' 86 '

Намагаються гості доставити проблем обороні "Зеніта", але поки що захисна лінія відмінно обороняється.

85 ' 85 '   84 ' 84 '

Свого задоволення грають футболісти "Зеніту", намагаються за рахунок короткого пасу проникнути в чужу штрафну площу.

83 ' 83 '   82 ' 82 '

Лівим флангом в атаку пішов Роберт Мак і зробив навіс в штрафну, захисники зуміли відбитися.

81 '

"Урал" не опускає руки і пробує створити момент біля воріт господарів, "Зеніт" обороняється безпомилково.

80 ' 80 '   79 ' 79 '

Дріуссі сьогодні хороший, побачив підключився до атаки Дзюбу і зробив на нього пас, Артем переправляв м'яч у ворота з забійної позиції!

78 ' 78 '   77 ' 77 '

Грати ще пристойно, рахунок може змінитися в будь-яку хвилину, перевага в один м'яч може розтанути.

76 '

"Зеніт" в більшій мірі намагається тримати м'яч і спирається на той рахунок, який на табло.

75 '

Відсоток володіння м'ячем на дану хвилину: "Зеніт" (50%), "Урал" (50%), рівна гра.

74 '

Дісталося в одному з епізодів Олександру Єрохіну, але футболіст зможе продовжити гру, обійшлося без травм.

73 ' 73 '   72 ' 72 '

Олександр Анюков впевнено обороняється на фланзі, але м'яч покинув межі поля від нього, буде кутовий.

71 '

Сповільнилося темп гри в останні хвилини, гравці "Уралу" в центрі поля спокійно ведуть перепасовку між собою.

70 '

Паредес подавав два поспіль кутових, але про рази боротьбу у штрафному виграли захисники "Уралу".

69 ' 69 '   68 ' 68 '

"Зеніт" став грати за рахунком, мало атакує і більше руйнує, ніж створює моменти.

67 '

Дуже мобільно грає "Урал", постійно перебудовуючись в різні тактичні схеми, тим самим заплутуючи суперника.

66 '

Добре виглядає "Урал", команда виграє єдиноборства в другому таймі і має підходи до чужих воріт.

65 '

"Зеніт" тікав у атаку, але темп втрачено, "джмелі" встигли повернутися в оборону всім складом.

64 '

У "Зеніта" дуже насичений календар попереду, почнуться ігри на прохід в групу Ліги Європи, також другого вересня в Санкт-Петербург завітає "Спартак".

63 '

Синьо-біло-блакитні вийшли в швидку контратаку≤ але суддя зафіксував фол з боку Артема Дзюби.

62 '

Все частіше і частіше гост підбираються до штрафної "Зеніту", Луньов висловлює претензії партнерам по команді.

61 ' 61 '   60 ' 60 '

Перспективна атака гостей закінчилася неточним пасом на підступах до чужого штрафного майданчика.

59 '

"Урал" створює небезпечний момент біля чужих воріт, м'яч дивом не влетів у дальній кут після удару з забійної позиції!

58 ' 58 '   57 '   56 ' 57 ' 56 '

Тим часом "Урал" також підготував заміну, обидва тренери відповідають один одному синхронно.

55 '

Крістіан Нобоа отримує серйозне пошкодження і просить заміну, в екстреному порядку розминатися пішов Матіас Краневіттер.

54 '

Бікфалві віддавав пас вперед на партнерів, але оборона "Зеніту" читає і перехоплює м'яч.

53 '

На зустрічних курсах проходить гра, м'яч в центрі поля практично не затримується.

52 '

Смольников вміло прикриває м'яч корпусом і суперник змушений порушувати правила.

51 '

Серія втрат пішла в центрі поля у обох команд, треба відзначити, що великі швидкості демонструють і ті, і інші.

50 '

Багато простору отримують гравці "Зеніту", вони намагаються діяти широко.

49 '

Ільїн опинився з м'ячем у штрафному "Зеніта", але бити не став, був гострий кут, зате заробив корнер.

48 '

Небезпечна атака вийшла у гостей, Ерік Бікфалві пробивав на техніку в дальню "дев'ятку", але не влучив у ворота.

47 '

Роберт Мак досить довго тягне м'яч до чужого штрафного, м'яч забрати у нього без порушення правил не вийшло.

46 '

Другий тайм розпочався! Без замін обійшлися наставники обох команд в перерві матчу.

45 + 2 '

Захоплюючий вийшов перший тайм, бурхливий початок і високий темп гри протягом усього тайму. "Зеніт" зумів в короткі терміни зломити опір "Уралу" і на даний момент веде в рахунку. "Урал" створив чимало моментів, але не зумів їх реалізувати, для цього у "джмелів" є ще весь другий тайм. Діліться своїми прогнозами на другий тайм в коментарях до матчу.

45 + 1 'Кутовий подавали господарі, нічого небезпечного біля воріт гостей не сталося, суддя відразу дав свисток на перерву! А поки ви можете ознайомитися з новими записами в блогах https://www.soccer.ru/blogs 45 '

Всього одну хвилину компенсував суддя до першого тайму, зупинок було мінімум.

44 ' 44 '   44 ' 44 '

Єрохін робить простріл низом в чужу штрафну з правого флангу, Дзюба на м'яч не пішов.

43 '

Ільїн заліз в офсайд, лайнсмен чітко відпрацював в даному епізоді, офсайд дійсно був.

42 '

Господарі продовжують діяти першим номером, а гості чекають шансу в черговий раз втекти в контратаку.

41 '

Темп гри дещо спав під кінець першого тайму, м'яч під контролем "Зеніту".

40 '

Багатий на події виходить матч, не покидає відчуття того, що все може змінитися на поле в будь-яку секунду, як в одну, так і в іншу сторону.

39 '

Паредес помиляється в центрі поля і втрачає м'яч, але партнери по команді підстрахували.

38 '

"Урал" заробляє рідкісний кутовий, стандартне положення, це хороший момент забити.

37 '

Марко Аратора спробував прострелити в штрафну "Зеніту" з лівого флангу, не вийшло.

36 '

Крістіан Нобоа спробував відправити в прорив Роберта Мака, м'яч перехоплений.

35 '

Фол в центрі поля роблять господарі, "Урал" швидко розіграв м'яч і намагається створити момент.

34 '

Черговий небезпечний момент біля воріт "Уралу", "Зеніт" розігрує свої стандарти гостро.

33 '

На хороших швидкостях проходить матч, футболісти швидко переміщуються по полю, намагаються проводити різноманітні атаки.

32 '

Паредес отримує м'яч і вирішується пробити з дальньої дистанції, м'яч летить повз ворота, Семак аплодує.

31 '

Продовжують позиційно атакувати футболісти "Зеніту", але до ударів по воротах справа доходить далеко не завжди.

30 '

Пів години гри пролетіли як одна мить, забито вже три м'ячі і є відчуття того, що голи сьогодні ще будуть.

29 '

Кілька дрібних порушень відбулося в центрі поля, лава запасних "Уралу" не згодна з рішеннями арбітра.

28 '

Багато перекладів з флангу на фланг роблять футболісти "Зеніту", намагаючись розтягнути оборону суперника.

27 '

"Урал" тримає м'яч на своїй половині поля і намагається вийти з-під пресингу, "Зеніт" розташовується високо.

26 '

Доброю за напруженням пристрастей виходить гра, атакою на атаку відповідають один одному суперники.

25 '

Сергій Семак просить Набіулліна трохи менше підключатися до атак, так як "Урал" активний на правому фланзі.

24 '

Микола Димитров пробивав штрафний і потрапив точно в "стінку", момент заграний.

23 '

Ільїн заробляє перспективний штрафний для "Уралу", Луньов вибудовує "стінку".

22 '

Ерік Бікфалві міг зрівняти рахунок, його удар вийшов непоганим, але не вистачило трохи точності.

21 '

Могла вийти контратака у гостей, однак Смольников читає гру і перехоплює м'яч.

20 '

Правим флангом мчить в атаку Роберт Мак, м'яч знову вибивається за межі поля на кутовий.

19 '

Смольников забігав по своєму правому флангу, передача на нього виявилася трохи неточною.

18 '

Знову кутовий і знову небезпечно біля воріт Годзюра, м'яч якимось дивом не влетів у ворота!

17 '

Дріуссі пробиває в дотик з-за меж штрафного, захисник виставляє ногу і переводить м'яч на кутовий.

16 '

Десять хвилин знадобилося "Зеніту", щоб не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Дріуссі замикав на дальній штанзі знижку від Єрохіна!

15 ' 15 '   14 ' 14 '

Дзюба виграє боротьбу в повітрі і пробиває головою під поперечину, Годзюр витягує м'яч!

13 '

Домашня заготовка у виконанні "Зеніту" принесла гол, Єрохін зробив знижку в центр штрафного, де швидше за всіх виявився Дріуссі!

12 ' 12 '   11 ' 11 '

Паредес збирається подавати в штрафний майданчик, захисники "Уралу" намагаються зіграти уважно при стандарті.

10 '

Яскравий матч нам належить побачити, хороші швидкості, "Зеніт" вперше в чемпіонаті змушений відіграватися.

9 '

Дзюба отримує м'яч на куті штрафного, підняв голову і зробив точний навіс на дальню штангу, Смольников пробивав вліт, вийшло неточно.

8 '

Луньов ледь не привіз другий гол у свої ворота, воротар помилився вибиваючи м'яч, Ільїн такого подарунка не очікував і не зміг відправити м'яч у ворота!

7 '

Холодний душ для гравців "Зеніта", гості в контратаці зуміли забити гол, тепер господарям треба відіграватися!

6 ' 6 '   5 ' 5 '

Артем Дзюба здивовано дивиться на суддю після падіння в чужій штрафній, але арбітр показує що був фол в атаці.

4 '

"Урал" зачепитися за м'яч не може, синьо-біло-блакитні контролюють гру.

3 '

Темпераментне початок матчу, "Зеніт" обрушився атаками на ворота "Уралу", як ніби йде продовження матчу з мінським "Динамо".

2 '

"Зеніт" вийшов на гру в блакитних кольорах, "Урал" за традицією в помаранчевому.

1 '

Суддя дає стартовий свисток! Матч на стадіоні "Санкт-Петербург" розпочався!

0 '0' 0 '

Семак напевно піде на ротацію, благо підбір гравців дозволяє йому зробити це без серйозної шкоди грі своєї команди. "Урал" поки не знайшов ще своєї гри і навіть втомленому "Зеніту" навряд чи здатний чинити гідний опір. "Зеніт" після тріумфу в Лізі Європи знаходиться на хвилі ейфорії, однак не варто забувати, якою ціною дісталася пітерцям така важлива перемога. Лише 2 дні у них було для відновлення кондицій.

0 '

"Урал" поки не дуже радує своїх шанувальників показаними результатами, але позитивна динаміка в діях "джмелів" починає поступово проглядатися. У двох матчах поспіль вони в воротах суперників відзначалися забитими м'ячами. У п'яти останніх домашніх матчах "Зеніт" незмінно переграє "Урал". Ні в одному з п'яти останніх матчів між клубами в Санкт-Петербурзі не було забито більше трьох голів.

0 '

"Зеніт" в третьому раунді єврокубковій кваліфікації змусив похвилюватися своїх уболівальників. Камбек зробили синьо-біло-блакитні приголомшливий, відвантаживши за 120 хвилин у ворота свого кривдника 8 м'ячів. Легкої перемогу підопічних Семака, незважаючи на великий рахунок, назвати складно. У чемпіонаті команда Сергія Семака черзі обіграла "Єнісей", тульський "Арсенал" і "Рубін", не пропустивши при цьому жодного гола. У майбутньому поєдинку не допоможе партнерам дискваліфікований Кузя. Кокорін, Маммана і Жирков продовжують лікування.

0 'Раді вітати любителів футболу на матчі 4-го туру РПЛ між пітерським "Зенітом" і єкатеринбурзький "Уралом". "Зеніт" на тижні зробив неймовірний камбек в Лізі Європи, пройшовши мінське "Динамо" після поразки 0: 4 в гостях. "Урал" спробує скористатися втомою лідера чемпіонату. сайт https://www.soccer.ru проведе пряму текстову онлайн трансляцію матчу, стежити за подіями на полі і коментувати гру для вас буде Старчеус Сергій.

Пітерці набирають солідні обороти і стає цікаво, хто в РПЛ зможе зупинити Семака?