Депортіво - Барселона 2: 4. Відмінний спосіб увійти в історію

У тому, що "Барселона" стане чемпіоном Іспанії за підсумками цього сезону, мало хто сумнівався. Однак команді Ернесто Вальверде потрібно було зробити останній крок, щоб закрити всі формальності. На шляху до 25-му титулу стояв "Депортіво", який однією ногою вже був у Сегунді.

"Барселона" вирішила не відкладати справу в довгий ящик. Вже на сьомій хвилині каталонці забили гол вартістю близько 250 млн євро. Дембеле відкотив м'яч в центр з правого краю, а Коутиньо в дотик на техніку пробив в дев'ятку. А ближче до завершення першого тайму перевагу подвоїв Ліонель Мессі, пробивши відразу після геніального пасу Луїса Суареса.

Але "Депортіво" не здався на милість майбутньому чемпіону. Ла-корунци ще в першому таймі відіграли один гол - Лукас Перес забив після прострілу Борха, а на 64-й хвилині Чолак поставив крапку в класної комбінації Переса і Борхеса - 2: 2.

Нічия подарувала б уболівальникам Класіко з чемпіонської інтригою, адже на наступному тижні "Барселона" прийме "Реал". Втім, Ліонель Мессі вирішив перестрахуватися від неприємних несподіванок, перетворивши принципову битву в просту формальність. І знову в ролі вірного Санчо Панси виступив Луїс Суарес.

Спочатку аргентино-уругвайська пара знищила захист суперника, розігравши широку стінку в штрафний. Потім Суарес вивів Ліонеля один на один з голкіпером, а той шанс оформити хет-трик НЕ проігнорував. Таким чином, після 34-х зіграних "Барселоною" матчів в чемпіонаті Іспанії в активі Мессі 32 голи.

2: 4 - "Барселона" стала недосяжною для "Атлетіко" і всьоме за останні десять років приміряла золоті нагороди. Всього на рахунку блаугранас 25 національних титулів. До того ж каталонці пройшли всю дистанцію, що не зазнавши жодної поразки, і перемогли в Кубку короля.