"Барселона" здолала "середняка"

1. Орфографічна помилка в тексті:

6 сiчня 2008, 00:38 Переглядів:

Самюель Ето'О. На 90-й хвилині поставив крапку в матчі "Мальорка" - "Барселона". Фото AFP.

Матч 18-го туру чемпіонату Іспанії між "Мальорка" - "Барселона" завершився перемогою каталонського клубу з рахунком 2: 0. По голу в ворота середняка Приклади провели Маркес і Ето'О. "Барселона", набравши 37 очок, як і раніше займає друге місце, а "Мальорка" (21 очко) - на десятій позиції.

Без малого три місяці нудьгують шанувальники "Мальорки" без домашніх перемог своєї команди. Останній успіх на своєму полі датований сьомим жовтня минулого року. З тих пір - як відрізало, а серія розтягнулася і в ніч з суботи на неділю, коли в гості до "Мальорці" завітала "Барселона".

Саме цим командам календар довірив відкривати іспанську програму 2008 року. Матч, правда, вийшов далеко не найбільш видовищним. З того, що відбувалося на полі, можна відзначити як раз гольові епізоди. Обидва, до речі, відбулися у другому таймі.

Спочатку на 63-й хвилині підняв настрій своїм партнерам Маркес, який вразив ворота головою після навісу з кутового.

Хвилиною раніше наставник "Барси" Франк Райкаард планував випустити на поле Анрі, але ця заміна до голу не прийшла. Зате француз зміг відзначитися пізніше, коли він забив у порожні ворота. Радість Тьєррі була нетривалою, оскільки арбітр визнав доречним зафіксувати в даному випадку офсайд.

Другий гол у ворота "Мальорки" місцеві вболівальники мали незадоволення спостерігати вже в доданий час. Втім, для незацікавлених естетів взяття воріт може здатися і красивим. Ето'О завдав удар з далекої відстані і потрапив точно в кут.

Доля матчу в цей момент була практично вирішена, хоча питання про переможця можна було зняти і дещо раніше. Так, Пуйоль протягом однієї хвилини зміг черзі організувати два небезпечних моменти. На жаль, його простріли адресатів не знаходили.

Могла забити і "Мальорка", але голкіпер "Барси" Вальдес своєчасно виправляв свої ж помилки.

Каталонці скоротили відставання від "Реала" до чотирьох очок, тільки чинному чемпіону Іспанії на наступний день ще належить грати проти "Сарагоси".