Перший гол Кріштіану Роналду, Хетафе - Реал - 1: 2 14 жовтня

Роналду знову забиває. фото AFP

Кріштіану Роналду забив перший гол в Прімері і приніс перемогу "Реалу" https://cdn.segodnya.ua/img/article/10640/16_main_new.1508000358.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10640/ 16_tn.1508000358.jpg 2017-10-14T19: 59: 03 + 03: 00 Футбол Мадридський клуб на виїзді вирвав перемогу у "Хетафе"

Мадридський "Реал" в матчі восьмого туру чемпіонату Іспанії на виїзді обіграв "Хетафе" - 2: 1.

Рахунок на 39-й хвилині відкрив повернувся після травми Карім Бензема. Але господарі відігралися на 56-й хвилині після точного удару Хорхе Моліни. Приніс перемогу "Реалу" Кріштіану Роналду за п'ять хвилин до кінця зустрічі. Це перший гол Роналду в нинішньому чемпіонаті Іспанії. Нагадаємо, що португалець пропускав стартові тури через дискваліфікацію.

Цікаво, що "Реал" встановив новий рекорд чемпіонату Іспанії, перемігши в 13 виїзному матчі Приклади поспіль. До цього "Реал" ділив рекорд з "Барселоною", яка перемагала в гостях 12 раз поспіль в 2010-2011 роках.

Напередодні стало відомо, що каталонський клуб пропонує своєму лідерові Лео Мессі бонус в 90 мільйонів євро в разі, якщо він підпише нову угоду.

Раніше ми писали, що Зінедін Зідан готовий бити від Гарета Бейла . Валлійська футболіст більше лікується, ніж грає.

На даний момент 28-річний півзахисник провів у всіх турнірах 9 матчів, забив 3 голи і віддав 4 гольові передачі.