Каррік тренуватиме Манчестер Юнайтед до призначення нового головного тренера

Майкл Каррік. фото manutd.com

До призначення виконуючого обов'язки головного тренера "Манчестер Юнайтед" командою керуватиме Майкл Каррік, повідомляє Sky Sports. Призначення очікується в найближчі 48 годин. 37-річний екс-півзахисник команди після завершення кар'єри в минулому сезоні увійшов до тренерського штабу "МЮ". Раніше ми повідомляли, що звільнення Моурінью до кінця 2018 роки обійдеться "Манчестер Юнайтед" в 24 мільйони .

В якості гравця він разом з командою п'ять разів виграв чемпіонат Англії, а також став переможцем Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, раніше з поста головного тренера був звільнений Жозе Моурінью . Команда займає шосте місце в чемпіонаті Англії - 26 очок в 17 матчах. У неділю "червоні дияволи" програли "Ліверпулю" (1: 3).

Під керівництвом 55-річного тренера "МЮ" виграв Кубок ліги, Суперкубок Англії і Лігу Європи.

Останньою краплею терпіння керівництва "Червоних дияволів" стало поразку від "Ліверпуля" з рахунком 1: 3 в попередньому турі чемпіонату Англії . На даний момент "МЮ" знаходиться в 11 очок від топ-4 Прем'єр-ліги і ризикує залишитися на наступний сезон без Ліги чемпіонів.