NEWSru.com :: ЦСКА вирвав нічию у чеській "Вікторії" в стартовому матчі Ліги чемпіонів

ЦСКА вирвав нічию у чеській "Вікторії" в стартовому матчі Ліги чемпіонів

Московський ЦСКА в матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА на виїзді зіграв внічию з чеським клубом "Вікторія". На старті свого шостого поспіль розіграшу єврокубка армійці забили чотири м'ячі, але арбітр зарахував тільки два.

Гра суперників по групі G завершилася з рахунком 2: 2. Поступаючись по ходу зустрічі 0: 2, підопічні Віктора Ганчаренко зуміли уникнути поразки, забивши рятівний м'яч в доданий час.

На дубль кращого снайпера чемпіонів Чехії Міхала Крменчіка (29 ', 41') армійці відповіли точними ударами Федора Чалова (49 ') і Миколи Влашич (90' + 5) з пенальті за фол на Маріо Фернандес.

У кінцівці французький арбітр Бенуа Бастьєн скасував два голи ЦСКА у виконанні Ільзата Ахметова і Тимура Жамалетдінова через порушення правил в атаці і офсайду, але гості все-таки добули одне очко.

"Дуже емоційний матч, емоційна кінцівка. Ми чинили сильний тиск, щоб відігратися. Виявили характер, майстерність. Напевно, ми заслуговували більшого. Ми були трохи кращими за суперника, але це футбол. Дуже погано і затиснуте грали в стартові хвилини", - цитує прес-служба армійців наставника клубу Віктора Ганчаренко.

У паралельному матчі групи G переможець останніх трьох розіграшів єврокубка - мадридський "Реал" - стартував домашньою перемогою над італійською "Ромою" (3: 0).

У другому турі групового раунду ЦСКА 2 жовтня на 80-тисячний "Лужниках" прийме "Реал", а "Вікторія" зіграє на виїзді "Ромою".

Дебютний матч у Лізі чемпіонів у складі "Ювентуса" завершився для Кріштіану Роналду вже на 29-й хвилині, коли він дістав свою першу червону картку в найпрестижнішому єврокубку. "Бьянконері", втім, домоглися перемоги над іспанською "Валенсією" і в меншості.