Компанія Brunswick Україна взяла активну участь в проведенні другого етапу ХІІІ Чемпіонату України з боулінгу

У боулінг-клубі «Дельтаплан» (ТРЦ «Мегамаркет», 14 доріжок Brunswick), розташованому недалеко від Києва, 10-11 жовтня відбулися змагання з боулінгу в рамках другого етапу ХІІІ Чемпіонату України. Переможцями турніру стали Олена Міщенко та Олександр Кондратьєв. 2-е місце зайняли Ніна Бурмістрова та Олександр Саражинська, на 3-му місці розташувалися Ольга Саражинська і Михайло Каліка. Кращі результати в одній грі показали Ніна Бурмістрова, яка набрала 279 очок і Михайло Каліка, який зіграв «ідеальну гру». Призери змагань - Олександр Саражинська і Ольга Саражинська (спортсмени тренуються під керівництвом Стаффер-тренера компанії Brunswick Україна Віталія Шилана) завоювали медалі Чемпіонату, граючи високореактівние кулями Nexus (p + f) і Versa Max від Brunswick відповідно.

Компанія Brunswick Україна, в статусі офіційного партнера Всеукраїнської Федерації спортивного (десятикегельного) боулінгу, здійснила техпідтримку змагань, в тому числі надавши для проведення змагань автоматизований комплекс по догляду за доріжками Authority 22 і спеціальні витратні матеріали - очищувач і масло. Додатково компанія Brunswick надала призи учасникам змагань, які посіли призові місця - професійні кулі для боулінгу.

В рамках другого етапу ХІІІ Чемпіонату України Федерація також провела Молодіжний Чемпіонат України з боулінгу.