"І це ми ще форму не набрали!" БАТЕ радий реваншу в матчі з "Динамо"

У чемпіонаті Білорусі пройшов один з центральних матчів - БАТЕ приймав "Динамо" з Бреста. Не так давно ці команди билися за Суперкубок країни. Портал "Євро-Футбол.Ру" розповідає, як пройшов очний поєдинок в чемпіонаті.

Друга серія одного з найбільш інтригуючих протистоянь почалася з ... відпрацюванням служби безпеки стадіону спільно з міліцією та спеціальними підрозділами по знешкодженню потенційних злочинців в особі уболівальників.

"Досліди" ставили на молоді з числа міліції, яку тут же заспокоювали і знешкоджували представники ОМОНу. "Спектакль" виглядав настільки захоплюючим для сторонніх осіб, що їх зібралася хороша за чисельністю купка.

- "За що, гади? Що я зробив? "- ні краплі не перегравав" затриманий ". Омонівець тільки після наказу зменшив хватку.

Омонівець тільки після наказу зменшив хватку

Після невеликого антракту почали перевіряти роботу систем проходу вболівальників на трибуни. Недбайливому "вболівальнику" вдалося пронести "гранату", попередньо влаштувавши бешкет. Другому "терористові" дісталося ще більше, а через десяток секунд у місця події з'явився автомобіль з саперами ...

На хвилинку стало страшно за фанатів брестського "Динамо", які прибудуть в набагато меншій чисельності, ніж на матч за Суперкубок Білорусі, але тим не менше.

Першими на стадіон приїхали футболісти "біло-блакитних", і знову не обійшлося без конспірації - кулею з автобуса вилетів травмований Артем Мілевський, сховавшись в надрах "Борисов-Арени". Партнери по команді разом з Латалом, головним тренером "Динамо", вальяжно забирали свою поклажу.

"Жовто-сині" пішли далі: підігнали автобус до дальнього проходу і ще швидше суперника ретирувалися від очей людських. А око було не так багато, і були вони в основному дитячі.

А око було не так багато, і були вони в основному дитячі

Невеликими групами почали підтягуватися глядачі, але все одно не відчувалося ажіотажу, який повинен бути присутнім на великому, по білоруським мірками, матчі.

Передувала початок матчу музична прем'єра у виконанні оперного співака знаменитої на весь світ Маріїнки, Дениса Беганський, уродженця Борисова, яка залишила враження бравого завзятого твори часів Другої світової війни. Що ж, і тут не обійшлося без "військових" дій ...

Окремий підігрів матчу влаштували особисто брестчане, напередодні виклавши провокаційний ролик, в якому "Динамо" вже бачить себе на місці діючого чемпіона:

Якщо в плані медійності жителі півдня у справі виходять на перше місце, навіть з такими роликами, то гра показала, що шорсткостей на поле дуже багато, потрібна якісна "шліфування". Нічию з солігорським "Шахтарем" (0-0) в плюс НЕ запишеш, враховуючи, як грають "гірники", як і домашню перемогу над скромним мінським "Променем" (2-1).

БАТЕ не форсувати старт, стійко переживши поразку в Суперкубку Білорусі, "розмінявши" його на перемоги над "Смолевичи" (1-0) і "Мінськом" (2-0).

Почали зустріч команди дуже обережно, зводячи гостроту до мінімуму. Перший небезпечний епізод в матчі виник на 23-й хвилині, а ініціатором продажів "корвалолу" для уболівальників БАТЕ виступив Щербицький, виносом м'яча потрапивши в Савицького. Пощастило голкіперу в тому, що м'яч злетів вгору, де у Дениса було розгромної перевага над невисоким атакуючим півзахисником "Динамо". Борісовчане через хвилину відповіли виходом практично один на один зі сторони Сігневіча, але Микола свій шанс упустив, пробивши повз дальній кут.

Температура повітря за "бортом" почала падати вже до середини першого тайму, а ось всередині чаші пристрасті тільки-тільки закипали. Гаврилович, капітан "Динамо", на підвищених тонах почав розбиратися з опонентом в центрі поля після зіткнення, а отримавши жовту картку, почав "прихоплювати" і арбітра, благо, що захисник гостей вчасно одумався.

"Дуель" фанатських секторів також була тягуча і досить одноманітна, обидві сторони не поспішали радувати обивательський очей "фішками", при цьому "батони", аналогічно улюбленому клубу, виглядали по-хазяйськи активніше в деяких моментах.

На 29-й хвилині Павло Нехайчик взяв гру на себе, змістившись з флангу і пробив по центру воріт з відскоком від газону, що стало неприємним сюрпризом для Щербицького - виник "пожежа" швидко загасили захисники.

На 29-й хвилині Павло Нехайчик взяв гру на себе, змістившись з флангу і пробив по центру воріт з відскоком від газону, що стало неприємним сюрпризом для Щербицького - виник пожежа швидко загасили захисники

З початком другого тайму сектор уболівальників БАТЕ розтягнув гарний банер, на якому синіми великими літерами сяяло слово "Перемога". Під стать банеру "жовто-сині" боляче "вкололи" гостей. Александар Филипович до кінця пішов у відбір у штрафний "Динамо", потім виклавши передачу на Михайла Гордійчука, якому вдалося перекинути м'яч повз Гутор, який перебував в "мертвій" зоні.

Александар Филипович до кінця пішов у відбір у штрафний Динамо, потім виклавши передачу на Михайла Гордійчука, якому вдалося перекинути м'яч повз Гутор, який перебував в мертвій зоні

Брестську "Динамо" спробувало освіжити гру за рахунок заміни, але як і раніше попереду нічого путнього не виходило. Павло Нехайчик, Джоель Фамейе і Павло Савицький діяли розрізнено, а з кожної неточної передачею читалося відсутність Артема Мілевського, який став справжнім ватажком команди, здатним завести, і, якщо знадобиться, "напхати". Втім, Артем на грі був присутній, спостерігаючи за ходом подій з vip-ложі.

Мірко Іванич, так і не перейшов в міжсезоння в "Црвену Звезду", на 58-й хвилині міг вдруге змусити м'яч затріпотів у сітці воріт Олександра Гутор, але снаряд розминувся зі створом.

Зате вийшло у серба на 69-й хвилині, коли господарі швидко розіграли стандарт на половині поля "Динамо", і Мірко ударом в ближній кут вразив ціль - м'яч буквально проліз під рукою у голкіпера гостей і перетнув лінію воріт.

Коли глядачі стали вже нудьгувати під час відсутності цікавих подій, Олег Дулуб приготував приємний сюрприз для них, випустивши на поле Олександра Гліба, що не грав практично цілий рік. Кожне його дотик до м'яча, яких було не так багато, супроводжувалося бурхливими оплесками. Олександр після гри зазначив , Що дуже скучив за грою, готовий цілком нормально, і з атмосферою на стадіоні повний порядок.

Екс-півзахисник лондонського "Арсеналу" навіть встиг фірмовою передачею відправити в прорив Ігоря Стасевича по флангу, але капітан команди до 80-й хвилині вже пристойно "наївся".

Фінальний свисток хазяйський сектор фанатів зустрів димовою завісою синього кольору, від душі зрадівши перемозі улюбленців.

Після гри Анатолій Капській, голова правління ФК БАТЕ, вийшов з роздягальні, розплившись в усмішці. Команді вдалося зупинити зухвалого опонента. "І це ми ще форму не набрали!" - йдучи, кинув фразу бос борисовчан.