ЧС-2018 - InStat назвав кращих гравців і збірних відбору

1. Орфографічна помилка в тексті:

11 жовтня 2017, 17:12 Переглядів: 11 жовтня 2017, 17:12 Переглядів:   Завершився відбірковий турнір до фінальної частини чемпіонату світу 2018 року, який відбудеться в Росії

Завершився відбірковий турнір до фінальної частини чемпіонату світу 2018 року, який відбудеться в Росії.

Вже відомі 23 з 32 учасників майбутнього чемпіонату світу , Дев'ять з них - з Європи. Імена інших учасників турніру визначаться пізніше. 4 путівки будуть розіграні в стикових матчах серед європейських збірних , Ще 2 - в міжконтинентальних стиках: Австралія - ​​Гондурас і Перу - Нова Зеландія. Також поки не відомі три учасники турніру від Африки.

Нагадаємо, що національна збірна України програла в заключному матчі відбору на ЧС-2018 Хорватії і попрощалася з надіями зіграти на чемпіонаті світу в Росії.

Ми проводимо опитування: "Що робити з Андрієм Шевченком: звільнити або залишити?"

Компанія InStat підвела статистичні підсумки європейської кваліфікації до чемпіонату світу в Росії:

1. Збірна Португалії завдала найбільше ударів (208 - 20,8 в середньому за матч). Однак за кількістю влучень у ворота чемпіони Європи стали тільки третіми (7,9 за матч). Кращою за цим показником опинилася Бельгія (9,7 влучень у ворота за матч).

2. Збірна Іспанії стала лідером за кількістю передач (803 в середньому за матч). Другі - німці (781), треті - англійці (684).

3. Кріштіану Роналду став лідером за кількістю ударів (66 - 7,4 в середньому за 90 хвилин). У поточному чемпіонаті Іспанії Роналду завдає 6 ударів в середньому за 90 хвилин, поступаючись за цим показником лише Ліонелю Мессі (6,9).

4. Роналду став лідером і за кількістю матчів у гольових атаках: з 32 забитих м'ячів збірної Португалії він безпосередньо взяв участь в 24-х (15 голів, 3 результативні передачі і 6 предголевих пасів). Кращий бомбардир турніру Роберт Левандовскі став другим за цим показником - 19 гольових атак.

5. Лідер атак збірної Польщі продемонстрував кращу реалізацію моментів: Левандовскі зумів забити 16 м'ячів, завдавши всього 33 удару (48,5% стали гольовими). Другий показник має бельгієць Ромелу Лукаку - 11 голів при 29 ударах (37,9%).

6. Півзахисник збірної Німеччини Тоні Кроос став самим пасующім гравцем (121 передача в середньому за 90 хвилин). Лідером за цим показником Кроос є і в поточному чемпіонаті Іспанії (93 пасу за 90 хвилин).

7. Півзахисник збірної Сербії Душан Тадич став лідером за сумарною кількістю гострих передач (66 - 6,6 в середньому за 90 хвилин). Однак за кількістю загострень в середньому за 90 хвилин кращим став боснієць Миралем П'янич (8,5 гострих передач).

8. Півзахисник збірної Данії Крістіан Еріксен став лідером за сумарною кількістю передач в штрафну (132 - 12,6 в середньому за 90 хвилин). А в перерахунку на кожні 90 хвилин найкращим виявився португалець Рікарду Куарежма (17,7).

9. Роберт Левандовський (Польща) і Сем Воукс (Уельс) стали лідерами за кількістю виграних єдиноборств (по 110 у кожного). При цьому валлієць провів на полі менше часу, тому його середній показник за 90 хвилин (14,6) вище, ніж у поляка (10,4). У поточному сезоні АПЛ Воукс ( "Бернлі") в середньому за 90 хвилин виграє 12,3 єдиноборства.

10. Півзахисник збірної Бельгії Яннік Феррейра Карраско став лідером за сумарною кількістю обводок (84 - 9,6 в середньому за 90 хвилин). За кількістю обводок в середньому за 90 хвилин не було рівних гравцеві збірної Туреччини Емре Мору (15,5).

11. Півзахисник збірної Італії Марко Верратті частіше всіх успішно вступав у відбір (4,3 в середньому за 90 хвилин). У поточному чемпіонаті Франції хавбек "ПСЖ" демонструє значно скромніший результат (2,4 успішних відбору в середньому за 90 хвилин).

12. Захисник збірної Франції Лоран Косельні частіше всіх здійснював перехоплення (10,4 в середньому за 90 хвилин). У поточному сезоні АПЛ Косельні ( "Арсенал") перехоплює м'яч 8,2 рази в середньому за 90 хвилин.

13. Даніель Субашич став лідером за відсотком відбитих ударів (88%): хорват парирував 14 з 16 ударів в створ воріт. Кращими за кількістю відбитих ударів (по 32) стали Робін Ольсен (Швеція) і Волкан Бабаджан (Туреччина).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Без України: кращі гравці і команди за підсумками відбору на ЧС-2018". інші Новини футболу дивіться в блоці "Останні новини"