Німеччина, яка забила три і не пропустила. Як це було

Всі говорять про гру збірної Росії в минулому матчі проти німців, але ніхто не говорить про гру самої збірної Німеччини і про те, як змінилася команда в порівнянні з кількома минулими матчами.

Розстановка. Незвичайні 5-2-3, які трансформуються в 3-4-3

Ця зустріч була товариською, і кращого моменту для того, щоб проводити експерименти зі стартовим складом і грою команди, - не знайдеш.

На відміну від попередніх зустрічей, в матчі проти збірної Росії, німці зіграли з п'ятьма захисниками, включаючи двох латераль, які при необхідності піднімалися в середину поля і трансформували стартове розташування команди в стандартні 3-4-3. Ця схема неодноразово використовувалася Лівому, але прижитися в Бундестім так і не змогла - головний тренер збірної Німеччини вважає за краще користуватися класичної формацією 4-2-3-1, яка трансформується в 4-3-3.

Ця схема неодноразово використовувалася Лівому, але прижитися в Бундестім так і не змогла - головний тренер збірної Німеччини вважає за краще користуватися класичної формацією 4-2-3-1, яка трансформується в 4-3-3

На матч проти збірної Росії, Йоахим Лев випустив наступних футболістів: Нікласа Зюле, Антоніо Рюдигера і Маттіаса Гінтера. Якщо, Рюдігер і Гинтер - це постійний вибір Лева в разі відсутності завсідників оборони - Хуммельс і Боатенга, то Зюле - гравець, якому серед молоді, Йоахим Лев довіряє дуже мало. Ніклас Зюле дебютував за Бундестім в 2016 році, після яскравого виступу за олімпійську збірну Німеччини з футболу, але в команду Лева, Зюле приїжджає посидіти на лавці запасних і це, на мій погляд, не справедливо. Ніклас Зюле давно зарекомендував себе, як надійний центральних захисник. Молодий центрбек виправдовує довіру з боку наставників, будь це: Юліан Нагельсманн, Карло Анчелотті, Юпп Хайнкес або Ніко Ковач, і не підводить свою команду. В обороні Зюле діє надійно. Докладний розбір корисних дій Зюле в обороні, можна подивитися тут

Центральна лінія. Кіммі і Хавертц - альтернатива парі Хедіра-Крос?

Однозначно, ні. Після декількох сезонів на позиції правого захисника, Кіммі втратив позицію півзахисника і виглядає там непереконливо - занадто багато помилок і програних єдиноборств, що для опорного півзахисника - неприпустима річ. Поки Йосу Кіммі грає в Баварії на правому фланзі захисту, чекати хорошої гри в центрі поля в складі Бундестім від нього не варто. Головний тренер Баварії - Ніко Ковач - не прихильник експериментів і вважає за краще працювати з тим, що тепер вже працює. Правим захисником, Кімміха зробив Пеп Гвардіола, коли тренував Баварію, а Карло Анчелотті і Юпп Хайнкес вдосконалили те, що створив Гвардіола.

Часу на адаптацію в півзахисті у Кімміха немає. У Бундестім це загрожує фатальними помилками, які призводять до пропущених голів, а голи до поразок. Цього року Бундестім поставила антирекорд - у підопічних Йоахім Льова 6 поразок за 2018 календарний рік. У Баварії зараз не той час для того, щоб експериментувати і перебудовувати гру команди - Ніко Ковач, з дня на день, може втратити посаду головного тренера команди, так як результати команди під його керівництвом не вражають уболівальників і керівництво клубу. Тому, позиція правого захисника, здається, надовго залишиться за Кімміхом, і Йоахима Лева варто з цим рахуватися. В іншому випадку, є ризик втратити посаду головного тренера національної збірної або ж просто занапастити талант молодого футболіста, посадивши його на лаву запасних за непереконливу гру. Адже, на позиції правого захисника Тіло КЕРЕРА діяв нітрохи не гірше Кімміха, а часом і краще гравця Баварії - конкуренція за позиції в Бундестім загострюється.

Середня лінія збірної Німеччини - не сама слабка середня лінія в Європі, а Йосу Кіммі в цій середньої лінії, варто явно не на першому місці.

Кай Хавертц - це той гравець, який в цьому матчі викликає мало питань. У свої 19 років, Кай Хавертц вже провів свій дебютний матч у стартовому складі Бундестім в матчі проти збірної Росії по футболу, і цей дебют вдався. Виступами за Леверкузенський Байєр, Кай Хавертц довів, що у нього є потенціал для того, щоб рости далі, і в майбутньому стати гравцем стартового складу Бундестім. Побажаємо йому в цьому успіху. Не просто ж так за цим молодим хлопцем вже стежать провідні клуби Європи ?;)

Напад з трьома швидкими гравцями. Сані-Вернер-Гнабрі, як запорука успіху контратак Бундестім

Сані-Вернер-Гнабрі, як запорука успіху контратак Бундестім

На матч зі збірною Росії, Йоахим Лев наважився і випустив експериментальну лінію атаки, про яку давно замислювалися багато футбольних експертів Німеччини, але тільки не Лев. Нарешті, сталося диво! На газон в Лейпцигу вийшли: Лерой Сані, Тімо Вернер і Серж Гнабрі - три швидкісних і технічних гравця, серед яких немає жодної чистої дев'ятки. На позиції дев'ятки, в цьому матчі грали всі: і Вернер, і Сані, і Гнабрі. У матчі проти свого візаві - Станіслава Черчесова, Йоахим Лев поклався на контратаки, і головний тренер Бундестім з цієї ідей не прогадав - саме два голи з трьох, спорудило це тріо, коли ловило росіян на контратаках. Починаючи з червня 2018 року, німців лають за відсутність ідей і реалізації в атакуючих діях команди, але вчорашній перший тайм матчу Німеччина-Росія, подарував надію на те, що справи з реалізацією в збірній Німеччини стали налагоджуватися. Незліченні удари по воротах закінчилися. На зміну прийшли голи, і це радує. На другий тайм, за рахунку 3: 0 на користь збірної Німеччини, німці вийшли переможцями і не стали дотискати Росіян в другому таймі, дограючи матч упівсили. Попереду у підопічних Йоги Льова матч з Нідерландами в Лізі Націй УЄФА. Голи в цьому матчі важливіше, ніж ще кілька забитих м'ячів в товариському матчі проти росіян, результат якого був ясний ще в першому таймі.

Голи в цьому матчі важливіше, ніж ще кілька забитих м'ячів в товариському матчі проти росіян, результат якого був ясний ще в першому таймі

У другій 45-хвилинці почалися експерименти, що включають в себе заміни і тактичні перестановки - Лев не став чекати наступного дня і провів ігрову тренування для своїх підопічних прямо під час другого тайму матчу, і за підсумком, можна сказати, що в матчі Росія-Німеччина, ми побачили за один матч дві різні версії Бундестім. Дивно, чи не так?

Дивно, чи не так

Наступна зустріч збірна Німеччини - це матч в Лізі Націй УЄФА проти збірної Нідерландів з футболу - це буде останній матч Бундестім в 2018 календарному році, і хотілося б, щоб він закінчився для німців з переможним рахунком.

А які враження у вас залишила гра збірної Німеччини з футболу проти збірної Росії?