Бій триває. Як «Єрмак» обіграв «Кристал»

Дата: вівторок, 21-го січня 2014 року   Місце: Саратов, Палац Спорту «Кристал»   Команди: «Кристал» - «Єрмак»   Рахунок: 1: 2 (0: 1; 0: 1; 1: 0)   Анонс матчу:   http://www

Дата: вівторок, 21-го січня 2014 року

Місце: Саратов, Палац Спорту «Кристал»

Команди: «Кристал» - «Єрмак»

Рахунок: 1: 2 (0: 1; 0: 1; 1: 0)

Саратовський «Кристал» на льоду однойменного палацу спорту прийняв ангарський «Єрмак». В анонсі зустрічі ми звернули увагу на те, що обидві команди є прямими конкурентами один одного в битві за плей-офф, і для кожного колективу кров з носу потрібна була перемога. Що ж це нам дало?

Склад ангарчан не зазнав ніяких змін у порівнянні з минулою грою. Багато вболівальників чекали на повернення в стрій Владислава Калетника, однак проблеми зі здоров'ям все ніяк не дають йому відновити гру.

Початок гри видався обережним як з боку «Єрмака», так і з боку «Кристала». Але воно і зрозуміло - ціна помилки дуже висока. Не сказати б, що моментів не було зовсім, а й згадати щось ДУЖЕ небезпечне теж не виходить. Велика частина періоду протікала в боротьбі за шайбу, і лише в другій частині періоду саратовці вдалося заволодіти перевагою. Віктор Лаухін ж зробив ставку на швидкі відриви - і не прогадав, бо один з таких закінчився взяттям воріт. Стрімка контратака - і Артем Подшендялов з передачі Дмитра Майданюка роздруковує ворота Перетягін (0: 1). Вийшов такий «гол у роздягальню», що позитивно позначилося на настрої ангарської команди. У самій кінцівці був момент у Архипова, але того збив Сапожков. Що характерно, Архипов і сам отримав видалення - за нирок (і, зізнатися, видалення абсолютно вірне).

Другий період «Єрмак» практично відразу почав грати в меншості (3х4), видалення виклопотав Єгор Намісників. Втім, гравцям «Кристала» не вдалося створити що-небудь отаке, а «неетакое» ловив Олег Шилін. Через якийсь час гра набула характеру гойдалок, і знову «Єрмак» отримав з цього вигоду. Саратовці отримали дурне видалення з тих, які тільки можна отримати - це порушення чисельного складу (подобається мені англійська формулювання: too many player - занадто багато гравців). Ангарчане - не мастак в грі в більшості, але тут звезли. Микола Столяренко опинився в потрібний час у потрібному місці - і гол (0: 2). Для гравців «Кристала» стало зрозуміло, що необхідно щось робити. Після другої шайби господарі придавили Ангарську команду, але злагоджені дії в обороні і чарівник на прізвище Шилін раз по раз відводили загрозу. Більше в другому періоді закинутих шайб ми не побачили.

Третя двадцятихвилинка початку для «Кристала» проходитиме під девізом «зашибісь!». Саратовці почали все більше і активніше діяти в чужій зоні, змусили задуматися всіх гравців гостей. Один з таких моментів привів до сумних наслідків. Всі ми знаємо, що Микита Синіцин вміє і любить грати жорстко, але в одному з епізодів він зіграв просто грубо. Навіщо бити суперника, який стоїть збоку від тебе по шиї? Як результат - 2 + 10 хвилин штрафу - і гол «Кристала». Перша ланка саратовській команди відмінно розіграло більшість, і в підсумку зірка «Кристала» Артем Гарифуллин таки відправив шайбу у сітку воріт Олега Шиліна (1: 2). До кого з гравців претензії важко пред'явити, настільки класно було розіграно момент. Господарі на цьому не зупинилися і продовжили нагнітати обстановку. Рідкісні вилазки здійснювали Ангарську хокеїсти, але виглядали вони не менш небезпечно, ніж атаки «Кристала». Але все одно, чогось не вистачало саратовці. Може бути, везіння, може бути, техніки ... Та й Шилін виручав. У кінцівці тренер «Кристала» Богатирьов зняв воротаря і випустив шостого польового, але успіхів це не принесло. Варто також відзначити, що «Єрмак» знову не зміг закинути в порожні ворота. Симптоматично.

Вболівальники (і ті, які були на трибунах, і ті, які переглянули матч перед моніторами) напевно задоволені грою (не результатом, а грою). Чи можуть хокеїсти «Кристала» бути задоволені собою? З точки зору результату - немає. З точки зору самовіддачі - абсолютно точно можуть. Загалом, ми побачили класне протистояння. Як і в Ангарську, до речі. Хотілося б висловити величезну подяку гравцям за їх виступ. Ну а битва за плей-офф продовжиться 23 січня в Воронежі, де «Єрмак» зустрінеться з «Бураном». Наостанок хотілося б згадати слова з однієї пісні групи «Арія». «Бой продолжается» ... Бій триває, ще все попереду. До нової зустрічі!